[ Pharos @ 11.04.2005. 13:12 ] @
Od nedavno koristim Firefox 1.0.2 i super se logujem na gmail. E sad kad hoću da promenim account odnosno da idem na sign out pa da se ulogujem pod drugim user-om. Tu se javaljaju problemi. Gmail me stalno vraća na početnu stranicu, kad je ulogovan taj prvi user, odnosno nije moguće doći na glavnu gmail stranicu gde mogu da se ulogujem i pod drugim imenom. Kako rešiti ovo, a da pritom ne moram da brišem "kolačiće"?
[ VRKY @ 11.04.2005. 13:16 ] @
Mislim da ćeš morat obrisat kolačiće, ili gmailu pristupit iz drugog browsera
[ borstale @ 11.04.2005. 13:21 ] @
Pa kad klikneš na sign out, na koju stranicu te vraća? Zar te ne vraća na početnu?
[ Pharos @ 11.04.2005. 13:27 ] @
Moj kompjuter su zaposele zle sile :)
Idem lepo na Tools/Options/Privacy, obrišem sve kolačiće vezane za gmail i opet ništa.
Citat:
borstale: Pa kad klikneš na sign out, na koju stranicu te vraća? Zar te ne vraća na početnu?

Pa ako si se npr. ulogovao pod imenom pera i klikneš na signout on te opet vrati na inbox user-a pera. Da li je još neko imao ovih problema sa Firefox-om 1.0.2? Normalno je sve i sa IE i sa Operom.
Glupo mi je da menjam browser kad mi gmail najbrže radi s FF. Ali kao što vidim moraću.
[ borstale @ 11.04.2005. 13:32 ] @
Verovatno imaš robo form ili neku extenziju za fill form koja zayebava. Ako imaš, deinstaliraj je pa probaj. Meni sve radi O.K.
[ Pharos @ 11.04.2005. 13:40 ] @
uuuuuuu... to je sigurno to. Osim za proxy i vremensku prognozu, nisam skidao nikakve esktenzije za FF, pa ako bi bio ljubazan da mi kažeš kako da sredim ja to u FF-u, odnosno, ne da uninstaliram, neko samo da edutijum to što mi samo popunjava forme, tako da mi u gmail-u ništa ne čačka.
Hvala
[ borstale @ 11.04.2005. 13:46 ] @
tools/options/privacy/saved form information
[ Pharos @ 11.04.2005. 13:50 ] @
Ej veruj mi obrisao sam i kolačiće i cache i saved form information i saved pass... i opet sve po starom :((
Sad mi malo žao što sam brisao cache ali ajde...
[ borstale @ 11.04.2005. 13:53 ] @
E pa onda ne znam... A jel imaš robo form?
[ Pharos @ 11.04.2005. 14:03 ] @
Da li je to extenzija ili...
Od extenzija samo ForecastFox SwitchProxy Tool i FlashGot.
E sad, imao sam i onu Gmail N i stavio sam da mi proverava email svaki put kad odem na net, da se sam loguje i sve to, ali nju sam obrisao, nema je više...
Možda je do nje. Hvala u svakom slučaju.
[ borstale @ 11.04.2005. 14:24 ] @
Pogledaj među instaliranim programima da li imaš robo form, možda si ga pokupio usput, pa ga deinstaliraj. Notifikator imam i ja ali mi ne pravi probleme. I ja imam dva gmail accounta.