[ profesional @ 13.04.2005. 15:16 ] @
Konačno završen http://www.agromaric.com kritike najgore i one najbolje molimo.
[ El_Nino @ 13.04.2005. 18:24 ] @
Ono sto sam prvo mogao da primetim je da kad imas mouseover, on ne menja samo boju slova, nego i dodaje malo bele boje iznad...
verovatno previse cepidlacim...
u svakom slucaju je ok, samo koliko mi se cini ima malo sadrzaja?
[ minner @ 14.04.2005. 07:08 ] @
Sajt je ok, sto se tice sadrzaja to ne zavisi puno od njega - jer imao sam slicne situacije kada ti daju samo katalog na jednoj A4 strani sa zahtevom napravi mi sajt. Uz to hoce i da imaju pregrst slika bez ili skoro sa nikavim textom.
Ovde je resenje ok, verovatno bi to sve lepse izgledalo da ima mnogo vise texta, ali sta je tu je.
Dobar rad, lep izbor boja.
[ goxii @ 14.04.2005. 15:56 ] @
Smanji malo taj meni i doradi ga !
[ profesional @ 15.04.2005. 15:12 ] @
Za početak hvala na odgovorima. Što se tiče sadržaja našao sam se u situaciji baš kao što je miner rekao znači čovek mi je dao samo šta bi želeo da ima na stranici i sa kojim firmama radi tj. koje proizvode ima. što se tiče O nama to je čovek meni rekao samo kad je osnavana firma i kad su se preselili. Proizvode sam morao skidati sa drugih sajtova i prevoditi sa englesko na nas i sa poljskog na engleski pa na nas. tako da sam se napatio ali dobro je ispalo.

Pozzz i hvala na odgovorima
[ ||NeX|| @ 22.04.2005. 23:11 ] @
Jednostavno. Odlično.

1. Smanji meni, barem za 10px.
2. Ostavi mogučnost klikom na male slike da se otvore velike.
3. piše dole design by ddS, a to ddS napiši drugom bojom, jedva se vidi
4. na dnu dupla linija ti ne treba tj. spoji to odmah sa dnom

Toliko od mene.
[ White Weedow @ 23.04.2005. 03:03 ] @

Lijepo i skladno uradjeno mada ima malo txta i slika al ok je odradjeno, header smanji stvarno jedno 15px i bit ce super.
U svakome slucaju lijepa stranica`!!!

Pozdrav