[ del-boy @ 13.04.2005. 19:47 ] @
Imam jedan problem sa Invision Power Bordom. Kada obišem neku poruku ona nestane (ili one u Trash Can, ali se broj poruka člana koji je postovao poruku ne smanjuje... Probao sam i direktno brisanje (bez Trash Cana) ali isti problem... Da li je ovo bug ili je nešto do podešavanja?
[ smfilip @ 13.04.2005. 20:06 ] @
tako je kako je...znaci ne moze automatski...jedino resenje je tool koji ima u admin cp i koji ce automatski da sabere poruke i da prepravi u trenutno stanje
[ del-boy @ 13.04.2005. 21:46 ] @
Čekaj, a gde se nalazi to AC panelu?

I da li ima neki mod na netu koji ovo popravlja? Potražio bih i sam ali sam u nekoj frci sa vremenom, pa ako znaš gde ima ili imaš javi, molim te...
[ smfilip @ 15.04.2005. 15:59 ] @
nema nikakav MOD,jer ovo nije greska...a za admin CP
Maintenance --> Recount & Rebuild --> Rebuild User Post Counts
Citat:

This will recount members posts based on CURRENT posts from the database. This will almost certainly REDUCE the post counts for your members as deleted and pruned posts will no longer be counted. This should not be used if you wish to retain your member's current post counts.
THERE IS NO UNDO!

ovo je za najnoviju verziju IPB,a za starije ti ne mogu pomoci...inace ovo moze da se rijesi tako sto bi se dodao task na board koji bi svakih x sati vrsio recount
poz
[ del-boy @ 15.04.2005. 19:04 ] @
Ok hvala...
Uradio sam ovo...
Za task ću još videti da li da ga aktiviram...

E kad sam već ovde i gnjavim te ajde još malo ... Kako da dodam novi task a da ne pravim nov php fajl? Kada hoću da dodam task prikaže mi sva podešavanja i jedno od njih je da napišem adresu php fajla koji treba da se izvrši, a koja mora da počinje sa ./sources/tasks/... Kako se ovo rešava? Skoro sam postavio IPB, pa dok se malo ne snađem...
[ smfilip @ 15.04.2005. 22:39 ] @
moras da pravis novi php fajl za svaki task...jbg
[ del-boy @ 16.04.2005. 10:03 ] @
OK hvala, snaći ću se već...