[ EmptyBlog @ 14.04.2005. 15:24 ] @
Imam EZ100PU 0 Smart Card Reader. Nešto mi ne ide od ruke da pronađem na netu neke example za manipulaciju readerima(nije bitno u kome jeziku je kodirano). Naravno potreban mi je source. Ako neko može da pomogne nekim linkom zahvaljujem.
Uzgred, koje modele kartica čita ovaj reader?
[ havramm @ 14.04.2005. 22:45 ] @
Pun je MSDN primera vezanih za SC, ali naravno u C++ - u . Nisam se nesto "ubio" od trazenja necega sto postoji za C# (ili .NET generalno), ali mislim da i ako postoji nesto - koristi P/Invoke, samim tim mislim da ce ti vise koristiti ako proucis SCard API i mozda cak napravis sopstvene wrapper-e za njih.
[ havramm @ 14.04.2005. 23:00 ] @
Evo sad sam se malo "potrudio" i pitao sa google sta on misli o tome , nasao sam ovo i kao sto sam i pretpostavljao, bazira se na P/Invoke-u.
[ EmptyBlog @ 15.04.2005. 13:57 ] @
U pravu si, API najviše pomaže. Dobio sam sa SCR i *.h headere( što nisam primijetio prvi put) tako da se ima i šta vidjeti. Potrošio sam više od sat vremena samo na obradu Error-a. Hvala u svako, slučaju.
[ dezelin32 @ 15.04.2005. 15:07 ] @
Just for your ears:

Potrazi na googleu Reflector pa otvori mscorlib.dll, tu imas klasu za rad sa API funkcijama i veliki broj API strukturama. Zove se NativeMethods. Samo radis copy+paste.
[ zeko77 @ 04.06.2008. 07:16 ] @
http://www.smartcard-api.com/