[ NenadS @ 25.06.2002. 12:08 ] @
Posto sam ja Administrator POLAROTOR FORUM-a, mogu da vam pomognem tako sto cu svim clanovima da posaljem mail u kome ce biti obavestenje o ES Letu... sa sadrzajem programa itd... Samo neka mi neko od ogranizatora ove manifestacije posalje mail u kome ce sve to pisati... i to u HTML formatu... Mi nemamo toliko clanova kao vi, ali imamo preko 500, tako da ce jos veci broj ljudi znati o cemu se radi..

E sad razmisaljo sam jos nesto, ali to nemogu da vam obecam...
Prvo moram da se konsultujem sa profesorom pa tek onda da vam javim...
Hteo sam da ako neko zeli, od organizatora da ode u nasu emisiju i da isprica nesto o ovom dogadjaju i tako prosiri krug ljidi koji ce biti obavesteni... ali kazem prvo mi reciti da li neko moze, zeli da to uradi, pa cu ja pozvati profesora da ga pitam da li on to dozvoljava... pa ako moze, snimanje je u sredu oko 10h u Sava Centru (drugi ulaz, pa posle levo i sa desne strane je taj studio)...

To bi bila moja pomoc :-)
[ NenadS @ 25.06.2002. 20:18 ] @
Evo,
mailove sam poslao preko 500 i dogovorio se za gostovanje u emisiji !!!
Ako budem imao vremena doci cu i ja !!

Cujemo se !
[ broker @ 25.06.2002. 20:45 ] @
Citat:
NenadS:
Posto sam ja Administrator POLAROTOR FORUM-a, mogu da vam pomognem tako sto cu svim clanovima da posaljem mail u kome ce biti obavestenje o ES Letu... sa sadrzajem programa itd... Samo neka mi neko od ogranizatora ove manifestacije posalje mail u kome ce sve to pisati... i to u HTML formatu... Mi nemamo toliko clanova kao vi, ali imamo preko 500, tako da ce jos veci broj ljudi znati o cemu se radi..


Neko je obrisao mj prethodni komentar na ovo. Meni se cini da bi takav nacin obavestavanja vrlo lako mogao da se protumaci kao spam.
[ NenadS @ 25.06.2002. 22:25 ] @
Jesi li ti nekada cuo za saradnju ???

Opet ce ti izbrisati poruku, kako i ovu moju zato sto nisi u pravu !!!

Sve najbolje !
[ Serbian Fighter @ 25.06.2002. 22:36 ] @
Ajde opustite se.
Polarotor su forumi na kojima vlada opustena atmosfera i svi maltene su prijatelji medjusobno. Ako se salje obavestenje znaci da je nesto stvarno vredno paznje i veruj mi, ja sam tamo visestruki moderator, niko se nece naljutiti ili pogresno protumaciti.
[ NenadS @ 26.06.2002. 00:24 ] @
Ma pricam mu ja ali izgleda ... bolje da cutim :)
[ torbica @ 26.06.2002. 02:20 ] @
Citat:
broker:
Citat:
NenadS:
Posto sam ja Administrator POLAROTOR FORUM-a, mogu da vam pomognem tako sto cu svim clanovima da posaljem mail u kome ce biti obavestenje o ES Letu... sa sadrzajem programa itd... Samo neka mi neko od ogranizatora ove manifestacije posalje mail u kome ce sve to pisati... i to u HTML formatu... Mi nemamo toliko clanova kao vi, ali imamo preko 500, tako da ce jos veci broj ljudi znati o cemu se radi..


Neko je obrisao mj prethodni komentar na ovo. Meni se cini da bi takav nacin obavestavanja vrlo lako mogao da se protumaci kao spam.

Supure, aman, ne preteruj...
mailing liste su u redu... ako im tematika odgovara...
plz...ne u ovoj temi...
otvori na IT politika razvoja ili ISP & hosting SPAM pa ako bude poseceno nek ide ceo forum

Nenade hvala 100x
[ Gojko Vujovic @ 26.06.2002. 16:37 ] @
Citat:
broker:
Neko je obrisao mj prethodni komentar na ovo. Meni se cini da bi takav nacin obavestavanja vrlo lako mogao da se protumaci kao spam.


Ne bih rekao. I sam znaš da sam uvek protiv spam-a i da bih se uvek zalagao za sprečavanje istog, ali članovi foruma su davanjem svoje email adrese pristali da povremeno dobiju i neko obaveštenje od foruma. Pošto su to sve forumi o internetu, svakako se korisnika tiče ovo obaveštenje koje će dobiti.

Mada sam protiv html-a u tom mailu u svakom slučaju. Ja na primer ne bih mogao ni da ga pročitam da mi stigne html. Osim zajedno sa tagovima ali to je prilično nečitko, priznaćete.

Dakle ako niste korisnika pitali da li želi da prima html mail, ne smete mu ga ni slati. Ovo se odnosi i na sve osobe u vašem address book-u.