[ gatara @ 16.04.2005. 14:37 ] @
Jeli ima neko,za r374-g-oe 40.79r
koristim, kao i vecina pretpostavljam viktora krek.
[ shiljo @ 16.04.2005. 15:32 ] @
Ajd,sta cjepidlacis..."Motorola servis",a nemas flasheve...naravno da ima srpski za V3,k'o god je debelo platio MSS4 !!!
Puno ti dati 10EUR da ti neko odradi,a uzeces musteriji bar jos toliko...eeee,nije fer!

Pozdravcic
[ gatara @ 17.04.2005. 15:09 ] @
> Sta seres,svako se snalazi kako zna,ako ti fali posla,dacu ti ja onako 10
evrica mozda ti pomogne!!!!!
Pozdravcic i tebi!
>
[ legija @ 17.04.2005. 16:11 ] @
Boze, sta je ovo sa ES- forumom. Nijedan Milan koji se pojavi ne ume da se ponasa.

Kolega, molio bih bez izraza koji oznacavaju vrsenje velike ili male nuzde !
[ mrcina @ 17.04.2005. 18:48 ] @
samo 10 ojro? :))))
[ cybercom @ 17.04.2005. 19:06 ] @
Citat:
gatara: > Sta seres,svako se snalazi kako zna,ako ti fali posla,dacu ti ja onako 10
evrica mozda ti pomogne!!!!!
Pozdravcic i tebi!
>


Aj,aj,ajde malo i ja da se umesam,mislim da bi umesto ovakvih reci trebali da pozdravimo naseg kolegu,pozdrav Zoranu,dobrodosao i ovde kod nas!!!
[ silicva @ 17.04.2005. 19:16 ] @
lud je taj ko je kupio mss4 !!!
[ legija @ 17.04.2005. 19:51 ] @
Citat:
silicva: lud je taj ko je kupio mss4 !!!

Hoces reci da sam i ja lud ? I ostalih oko 800 ljudi ?
Zanimljiv stav -;)

Lud je onaj ko kupuje nesto na cemu ne moze da napravi pare.
Ili onaj ko NE kupuje nesto na cemu moze da napravi pare. :D
[ www.mobiluy.co.yu @ 17.04.2005. 20:25 ] @
koja je sad cena za mss4?

hvala
[ silicva @ 17.04.2005. 20:34 ] @
mss4 je bacanje para, smart je jeftinije i bolje resenje
[ silicva @ 17.04.2005. 20:35 ] @
mss4 je bacanje para, smart je jeftinije i bolje resenje uz to, imam srpski za V3 koji me je kostao koliko da ga skinem sa neta, a program za ubacivanje u isti besplatan, pa sad ti vidi sam!!!
[ legija @ 17.04.2005. 21:01 ] @
Citat:
silicva: mss4 je bacanje para, smart je jeftinije i bolje resenje uz to, imam srpski za V3 koji me je kostao koliko da ga skinem sa neta, a program za ubacivanje u isti besplatan, pa sad ti vidi sam!!!

I mercedes je "bacanje para" za nekog, a ze nekog nije. Sve zavisi koliko i kakvog posla imas.
Ako radis za velike dobavljace, onda ti teba mss4, ako radis za "civile" (prolaznike) onda ti ne treba nista, jer sve moze da nadjes free, samo zavisi za koje vreme.

Ja sam do sada prodao oko 500 unlimited naloga za Unimoto, i dobro se sjecam tipa koji je odradio 1200 telefona za dva tri dana. I onda lijepo covjek kaze da mu nalog vise ne treba.
Isto je i sa mss4, ja i kolega kupili smo "par" komada u vrijeme kad je mss4 bio jedina solucija za V550, prodali smo sve za dan, a ja sam cak morao prodati i svoj dongle (ja u stvari i nisam pro unlocker) kolegi koji ima dovoljno posla da ga otplati za jedan dan.

Dakle, kao sto sam rekao, svaka solucija ima svoje klijente. Nemoj da se uvredis, ali ako nesto TEBI ne odgovara, ne mora da znaci da ne vredi.
[ shiljo @ 18.04.2005. 12:49 ] @
>> Sta seres,svako se snalazi kako zna,ako ti fali posla,dacu ti ja onako 10
evrica mozda ti pomogne!!!!!
Pozdravcic i tebi!<>

Eee,"kolega"...da mi se firma zove "Motorola service",sramota bi me bilo da trazim ovo sto ti trazis ovdje...
Ovo ostalo necu da komentarisem...ne vrijedi!
Pozdrav
[ shiljo @ 18.04.2005. 12:54 ] @
>>samo 10 ojro? :))))<<

Za "civile" i "Motorola service" : )

Pozdrav
[ shiljo @ 18.04.2005. 13:08 ] @
Citat:
Aj,aj,ajde malo i ja da se umesam,mislim da bi umesto ovakvih reci trebali da pozdravimo naseg kolegu,pozdrav Zoranu,dobrodosao i ovde kod nas!!!


Ooo,zdravo,Pedja!
Hvala na dobrodoslici!!!
Nemam naviku da posjecujem ovaj forum...koliko vidim,losa mi navika...forum je odlican : )

Pozdrav svima!
[ shiljo @ 18.04.2005. 13:16 ] @
Citat:
lud je taj ko je kupio mss4 !!!


Kupljen MSS3,bio jedini u gradu bar godinu dana,otplatio se i zaradio bar jos 5 istih.
Sitno doplatio za MSS4 koji se otplatio i zaradio bar jos 3 ista.

Mislim da ovo nije nimalo ludo!?

Pozdrav

[ gatara @ 18.04.2005. 13:21 ] @
Sto odmah nekazes cika shiljo,skini me sa one stvari na finjaka,budi Frajer!
Ali pripazi da ga neprimis kad se najmanje nadas!
Ja sam mislio da forum postoji da se pomogne ili da ti pomognu a mi,ko ce kome utjerati prije! Puno hvala za pomoc od shilje i pozdrav moderatoru!
[ shiljo @ 18.04.2005. 15:10 ] @
Citat:
gatara: Sto odmah nekazes cika shiljo,skini me sa one stvari na finjaka,budi Frajer!
Ali pripazi da ga neprimis kad se najmanje nadas!


Zao mi je,primam samo EURO : )

Citat:
gatara: Ja sam mislio da forum postoji da se pomogne ili da ti pomognu a mi,ko ce kome utjerati prije! Puno hvala za pomoc od shilje i pozdrav moderatoru!


Dobro mislis,i ja sam tebi htio pomoci,ali tebi skupo...ti bi da upisem jezik u V3 za 5KM,a ti da uzmes musteriji bar 30...e,ne moze,bar ne kod mene!!!

Pozdrav

[ mrcina @ 18.04.2005. 15:45 ] @
dobro je vas dvojica,od juce ste na forumu ovde a danas samo prsti od prepirke,posto imate opticku vidljivost,recite jedan drugom sta mislite pomocu organa za govor a ne preko tastature...:)

[ gatara @ 18.04.2005. 16:42 ] @
Treba imati muda pa reci u facu sta ima,a shiljo misli da je frajer,e pa frajeru spremi guzu!
[ cybercom @ 18.04.2005. 16:52 ] @
E,ovde upadam ja,moram da stanem na jednu stranu,ovde nesto smrdi,sta ? Neznam,ali moram da ispricam nesto.

Evo ovako prica pocinje: "Pre jedno 3-4 godine kupih ja nov EMMI II.Posle jedno par meseci ode mi kabel od 2288,onaj sa iglicama,e tu dodjose moje muke,nigde,ali ama bas nigde nemogu da nadjem taj kabel,ni u kini,nin nigde na belom (i crnom) svetu,i zamislite ko tu upada,da,da kolega Shiljo.E ako vidite ja sam iz Vojvodine,on Banja Luka,razdaljinu znate,a znateli isto to da je taj nas kolega nabavio jedan kabel i dao meni,a znate za koliko novaca..........0e,da nista.E jednom prilikom se nasli,dosao covek kod mene,nije cak ni pivu popio".E znaci ja mogu samo o njemu pricati lepe stvari i nemogu da neodgovorim kolegi "gatara",vidim da su komsije,nije valjda ljubomoran,no ajde smirite strasti pa da nastavimo dalje.Mislim da ipak Shiljo ima malo vise iskustva od nekih ovde i da treba drugacije da se ponasate prema njemu,ok to je od mene,znaci moja iskustva samo najbolja,!pozdrav !
[ shiljo @ 18.04.2005. 17:04 ] @
Problem rijesen...
Pozdrav svima : )
Shiljo