[ profesional @ 18.04.2005. 20:02 ] @
Autorevija.com je napokon "gotova", ali to je samo ona probna verzija gotove stranice znači da je gotova ali se ceka da neko komentira sajt sa elita pa kad vidimo komentare onda će biti gotova posetite je i molimo kritike. http://www.autorevija.com

P.S. Ko god koristi Firefox, mozilu i dr. molimo da ne ide na sajt jer nije kompatibilan sa tim browserima.



[Ovu poruku je menjao boccio dana 18.04.2005. u 23:06 GMT+1]
[ oliver78 @ 18.04.2005. 20:26 ] @
Naši fontovi u glavnom postu.
Pozdrav, Oliver
Citat:
profesional:
P.S. Ko god koristi Firefox, mozilu i dr. molimo da ne ide na sajt jer nije kompatibilan sa tim browserima.

Da, ali sve je više korisnika FF.
[ milantrax2005 @ 18.04.2005. 23:30 ] @
Sajt je dosta lepo odradjen.Jednostavan,pregledan,pravljen za (siru-?) grupu korisnika...Jedino ogranicenje-moras sajt optimizovati za SVE popularnije web citace,pogotovu za Mozillu,jer cinjenica je da njega koristi ogroman broj ljudi>(sira-?).Lepo je sto si naglasio da sajt nije optimizovan ovaj web citac,ali tako gubis odredjeni broj poseta.Koliko sam primetio manji deo(news ticker) ima problema sa ocitavanjem u Mozilli.Ostalo-forum,trazilica,anketa...radi odlicno!Siguran sam da postoji neko resenje za taj deo.ostalo je OK!!!
[ profesional @ 19.04.2005. 08:28 ] @
Hvala na pohvalama što se tiče izgleda i koncepta, a što se tiče ostalih browsera gledaću da optimizujem sajt kolko tolko za njih, mada sad trenutno nemam nešto preteranog vremena da se oko toga zanimam, mada ste u pravu al kažem gledaću. Gledao sam statistiku posećenosti na autoreviji i svaki mesec za IE je od 90% do 95% a za ostale browsere je od 0% do 7% tako da me to uneku ruku ne tjera toliko da pravim optimizaciju za sve al što kažete gubim veći dio korisnika pa ću se potruditi

Pozzz
[ Radovan__III @ 19.04.2005. 15:19 ] @
Moguce da ta tvoja statistika malo i gresi, ali evo kako ide sve to na globalnom nivou, http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp
[ pajaja @ 19.04.2005. 16:51 ] @
ja imam FF i cini mi se da je OK. ( naslov ankete se preklapa sa nekim slovima, ali nije nista strasno )
[ ||NeX|| @ 21.04.2005. 19:17 ] @
RIII, svaka čast na linku. Ovo sam tražio odavno!
[ profesional @ 26.04.2005. 15:12 ] @
Citat:
||NeX||: RIII, svaka čast na linku. Ovo sam tražio odavno!


Da mi je znati sta si ti to toliko trazio posto sajt jos nije gotov objasni nam malo posto vidim da si zainteresovan za sajt pa de to malo opsirnije.
[ bojan_bozovic @ 27.04.2005. 05:13 ] @
"Ko god koristi Firefox, mozilu i dr. molimo da ne ide na sajt jer nije kompatibilan sa tim browserima."

Alal vera majstore! :D

Salu na stranu, sajt nije uopste dobar. (ne zato sto ne radi u Mozilli, radi)

Sajt optimizuj za 800x600, puno ljudi koristi tu velicinu browsera (i odbija da maksimizuje browser)

Previse je crvene boje na sajtu. Pogledaj sopstveni sajt, zazmuri i zamisli da je sve crveno nebesko plavo. Bolje? Svakako. Crvena boja se jako lako uocava i svo to crvenilo strahovito odvlaci paznju od sadrzaja.

Banner na desnoj strani, da li je potreban? Ajde da reklamirate nesto, pa da razumem, ali banner same autorevije? Animacija takodje odvlaci paznju od sadrzaja, jos je i crveno. EDIT: sad ide drugi banner. Izbacite sopstveni iz rotacije to je neukusno!

"Zena za volanom da ili ne?"

Kakva vam je to anketa? 99% zena koje posete sajt NIKADA vise nece doci na njega, jer je to uvreda.

[ profesional @ 27.04.2005. 12:54 ] @
Covece bozi da si malo bolje proucio sajt vidio bih da je sajt jos u fazi izrade znaci nije gotov a sto se tice crvene boje to nam je zastitna. Takodje i anketa manje vise to je pitanje danasnjice nema to veze sa uvredom preko ankete se ne vredjaju ljudi vec se ljudi ispituju i kad vecina glasova bude za DA to ne moze biti uvreda.

Uostalom necu da se raspravljam, hvala na komentaru
[ Br@nkoR @ 27.04.2005. 14:55 ] @
SF a?
[ bojan_bozovic @ 27.04.2005. 22:34 ] @
Nemoj da me shvatis pogresno - dugmad sa leve strane mogu ici i u npr svetlosivo sa crvenim tekstom - suvise ta navigacija odvlaci paznju od sadrzaja. Moze opet da bude crveno, ali ne u tolikoj meri.

Sto se ankete tice tu gresis mnogo jer je neukusna.
[ velja @ 29.04.2005. 03:23 ] @
Lepo, lepo...

Vidim MAMBO se naveliko koristi... Samo jedna mala opaska: mambo sistem je besplatan, ali postoje uslovi koji bi trebali da se postuju: da postoji link ka strani, da se ne menjaju osnovni info kodovi, itd itd.

Sve u svemu, cestitke na ideji uz zelju da vam buduci sadrzaj bude zanimljiv, a sto se tice dizajna, sta da vam kazem: kako da ga hvalim ili kudim kad je to neko uradio umesto vas, a vi izmenili par kodova i ubacili par slika i sada ocekujete pohvale...

Inace, koliko mogu da primetim, koristili ste dizajn "solarflare" (koji, uzgred, moze da se pogleda na http://www.mambers.com/showthread.php?t=18698 - nisam siguran kakva im je politika u vezi izmene koda, ali ako su trazili da link dizajnera ostane - sta onda?

Pozdrav!
[ profesional @ 29.04.2005. 10:59 ] @
Velja sto se tice mamab pogledaj sekciju impresum sve ti tamo pise.

Pozdrav
[ velja @ 29.04.2005. 13:19 ] @
Ma ok druze, nemam nista protiv - kao sto rekoh - samo napred.