[ Milan013 @ 26.06.2002. 18:21 ] @
meni i dalje regularno radi.... stizu mi i vesti i normalno saljem poruke sa sajta...
[ Serbian Fighter @ 26.06.2002. 23:54 ] @
Nije bilo guzve oko slanja. BIle samo dve utakmice u 4 dana , a ne kao pre 4 dnevno.
[ bogycar @ 27.06.2002. 14:02 ] @
Neznam sta vi radite ali meni nikako neide da posaljem ama bas ni jedan logo niti melodiju! Hoce li neko da mi detaljno da uputstva dali treba nesto da download-ujem ili sta drugo da uradim ali meni stvarno ne polazi za ruko da bilo sta skinem!
[ Milan013 @ 27.06.2002. 14:07 ] @
nisam ni ja uspeo da posaljem logo... ali sms radi i vesti dolaze...
[ Serbian Fighter @ 27.06.2002. 14:18 ] @
Probaj 30 puta i jednom ce poslati kako treba.
Preopterecenje u principu ali servis i dalje radi.
[ bogycar @ 27.06.2002. 14:46 ] @
Da poruke idu tako dobro da sam ispunio nedeljni bonus.Logo ni jedan danas!Ne 30 puta nego 130 puta i nevredi jedino da te ukenja pa da uletis kad je najmanje optereceno.
[ Milan013 @ 27.06.2002. 14:59 ] @
meni danas nece ni da ucita stranicu.... bad luck...
[ bogycar @ 27.06.2002. 15:29 ] @
RADI, RADIIIIIIII..!
[ Milan013 @ 27.06.2002. 15:32 ] @
radujem se tvojoj sreci....
[ bogycar @ 27.06.2002. 15:38 ] @
Nemas pojma kako je to!U pitanju je samo preopterecenje jer mi je i juce u ovo vreme poslao jadan a, ja sam krajnje neskroman pa naglasavm to "jedan".Izgleda da je najmanje optereceno od 14:00 do 16:00.Neznam videcemo nocas kako budu isli.
[ Serbian Fighter @ 27.06.2002. 15:47 ] @
To je vreme kada je po Evropi i USA najmanje ljuid online.
Po svi statistikama (izuzetak ljudi sa posla, ali na zapoadu ne brini ne mogu da sitgnu i sa time da se zezaju)
[ Milan013 @ 27.06.2002. 15:53 ] @
u racunskom centru ETF-a je tada najveca guzva... veza se vuce... mi uvek mora da se razlikujemo od ostatka sveta zato i ne mogu u ovo vreme da ucitam 1rstwap...
[ bogycar @ 27.06.2002. 15:56 ] @
Da. Mi zato zatrpavamo besplatne sajtove i za njih pogotovo u to vreme jer, je to kod nas "kraj" radnog vremena. Sto bi znacilo da, od sefa pa do svih ostalih ispod njega, nebi gubili vreme udri po net-u.
Nikad mi necemo stici u Evropu. Naravno da prvenstveno gledam sebe.
[ Milan013 @ 27.06.2002. 16:00 ] @
Citat:
bogycar:
Naravno da prvenstveno gledam sebe.

he he he bar si samokritican...
[ bogycar @ 28.06.2002. 08:08 ] @
Ne samo sam realan.
[ Milan013 @ 28.06.2002. 10:56 ] @
whatever
[ bogycar @ 28.06.2002. 11:13 ] @
Da li si ti uspeo da bilo sta posaljes? Ja evo neumorno pokusavam ali, mislim da necu jos dugo.
[ Milan013 @ 28.06.2002. 11:20 ] @
ne pokusavam trenutno... mrzi me... ne salju mi se poruke... (mora da sam nesto bolestan)...
[ bogycar @ 28.06.2002. 11:26 ] @
Mene nestso zeza telefon pa sam presao na alternativna resenja. Sto se tice 1rstwap-a puko je skroz na skroz sad sam presao na druge. Jedino pokusavam zbog logo-a jer nemogu da nadjem ni jedan sajt koji besplato salje kod nas.
[ plruzza @ 28.06.2002. 22:58 ] @
Dakle ljudi lepo ste me zajebali, verovatno ne samo mene, ja ovaj server koristim duze vremena za slanje poruka iz Zimbabwea za Jugu. Pored preskupih telefonskih impulsa to mi je koliko toliko dobra zamena da se cujem sa rodbinom, koji eto nazalost nemaju kompjutere, ali imaju mobilne telefone. Kada sam ga pronasao radio je besprekorno, moglo se slati 25 poruka dnevno, vise nego dovoljno. Iznenada su smanjili na 50 nedeljno, video sam da se nesto desava, ali i to mi je bilo sasvim dovoljno. U poslednje vreme primetio sam da ide sa teskocama, ali islo je. Sada vidim da su smanjili na 15 poruka nedeljno, e to mi vise nije dovoljno. Razmisljao sam o cemu se radi, ali kada sam procitao ove vase diskusije sve mi je jasno. Ocekujem u narednih par dana potpuno gasenje besplatnih SMS-a na ovom serveru jer to sto vi radite u radno vreme i van radnog vremena nema smisla. Cini mi se da je to samo slanje SMS-a radi slanja, tj. radi zajebancije, a ne radi neke koristi i stvarne potrebe.Izvinjavam se izuzetcima koji su u mojoj ili nekoj slicnoj poziciji. Nije prvi put da ste zajebali neki server prekomernim slanjem poruka, u istom ovom forumu imao sam priliku da procitam kako se jedan pametnjakovic hvali kako je preko jednog od servera,koji je uskoro ukinuo servis slanja besplatnih SMS-a, slao 150 poruka dnevno.
Jos ja budala kada sam pronasao ovaj server mislio da svima ovde na ovom forumu dam podatke da mogu da ga koriste posto sam vidio da ga niko nije objavio. Sva sreca da nisam, bio bi zajeban davno pre. Ako, ako, ima jos servera koji na svu srecu rade za sada i vidim da neznate za njih, pa ovog puta necu ni da pomislim na takvu budalastinu da svima kazem za te servere, duze cu da ih koristim, radi moje potrebe, a ne ubijanja dosade tokom neradnickog radnog vremena.
Svima, pravim korisnicima SMS servera, mnogo pozdrava iz dalekog Hararea, a ostali neka se malo preispitaju i razmisle dali je bas svaki SMS koji su poslali bio i stvarno neophodan.
[ Serbian Fighter @ 29.06.2002. 00:56 ] @
Uvek ce biti free sms servisa za nas. Za sada za naseg prijatelja iz rasejanja Dekijev program sa www.deki1.com/dev/ vrsi do jajni posao. Ako ti treba feedback javi mi se preko pp. A ako hoces mogu ti reci da se prijavis na www.telfon.net mailing listu, u okviru iste slacu u dogovoru sa Zoranom free sms servise.
[ Milan013 @ 29.06.2002. 10:12 ] @
hej plruzza,
nemoj tako... ima i onih koji se ne bave bombardovanjem SMSom, nego ga koriste s pravim ciljem...
predlazem ti da u buduce koristis Dekijev program za slanje u YU...
meni free servisi trebaju za slanje SMSa u inostranstvo, a to ne mogu sa Dekijevim programom (barem za sad, nadam se da ce moci u nekoj buducoj verziji)... eto tako... ti imas Dekijev program za Yugu a nama ostaje da se cimamo sa free servisima pa ti vidi ko je u boljoj poziciji...
i stvarno ti nije neki fazon da cutis o ostalim servisima... ako znas za neki...
[ plruzza @ 29.06.2002. 21:39 ] @
E pa ko je u boljem polozaju to se zna:VI KOJI SALJETE PORUKE ZA INOSTRANSTVO !

Od desetine i desetine servera koje sam nasao svi salju poruke svuda osim za YU. Obicno kada nadjem neki server najpre posaljem probnu poruku sebi u ovaj jebeni Zimbabwe i sta mislite: poruka obavezno, trenutno stize ! U Hrvatsku isto tako. Za Austriju, Nemacku, Svajcarsku, Dansku, Izrael, Australiju, Kanadu ...... ima na desetine radecih servera, jednostavno ne znam koji bi izabrao kada saljem SMS. Kada saljem u te zemlje obavezno izaberem jedan od tih servera, ne koristim one koji idu za Jugu-stedim! Eto samo da spomenem ICQ, pa ne znam kuda SMS sve neidu osim u Jugu iako je na njihovoj listi zemalja u koje idu SMS. Kada ce da prorade nezna se. E pa prema mome iskustvu sve zemlje su bolje pokrivene od te nase.
Istina ima nekoliko koji su radili i nekoliko koji jos uvek rade za Jugu, ali dajte ljudi koristite to za korisne svrhe, a ne za zajebanciju. Procitao sam ovde raznih bisera pa i takve hvalospeve kako je jedan "...zatrpao.." prijatelje SMS porukama, pa jedan je odusevljen sto neki od servera nesalje identifikaciju-dakle jasne su mu namere: da nekog anonimno zajebava svojim porukama, itd....
Serbian Fighter, ako bolje procitas moj prethodni post videces da sam se izvinuo svima koji ove servere koriste stvarno u korisne svrhe pa dakle i Tebi ako si jedan od takvih.
Mnogo pozdrava svima iz daleke Afrike
[ Milan013 @ 29.06.2002. 21:57 ] @
hej plurzza... www.redcoal.com
[ andra @ 01.07.2002. 00:29 ] @
Poruke (SMS) i dalje idu perfektno... iste sekunde. Problem je sto logo, pictures i ringtones ne idu uopste. Ali bukvalno UOPSTE :(
Jedno vreme su isli super ali je valjda dosta ljudi pocelo da salje slicke...

Jedino nam ostaje da cekamo, pa ili ce se rasteretiti ili ce puci skroz (kao i nemali broj servisa do sada)
[ qwerty @ 01.07.2002. 00:54 ] @
Citat:

Problem je sto logo, pictures i ringtones ne idu uopste. Ali bukvalno UOPSTE

Pa ja ljudi stvarno nemam nikakvih problema,evo poslao sam melodiju pre 1 minut i stigla je kao i uvek.Vidim da se gomila ljudi zali da ne mogu da posalju,ali ja zaista nemam nikakvih problema.Ne znam u cemu je stos,mozda melodije koje saljete nisu u midi formatu?Ili ja imam srece...
[ bogycar @ 01.07.2002. 09:21 ] @
plruzza Brate,
sto se tice slanja SMS-a ja mislim da niko sa ovog foruma ne zloupotrebljava pogodnost besplatnog slanja istih! Diskusija se vodi oko slanja logo-a i ringtonova. A idalje tvrdim da se svi, sa foruma, u isto vreme nakace na 1rstwap nebi mogli da ga zaguse tako, da se priko moj ne brecas na ljude koji jednostavno pokusavaju da pomognu drugima. Mnogo je ljudi koji nemaju odakle da pokupe informacije pa im je ovo jedini spas. Naravno da ima i onih koji ih zloupotrbljavaju ali, je njih po mom misljenju jako malo. Tako da se nebrines jer problem nije u ljudima iz foruma ES-a nego je malo siri. Tvrdim da je ta adresa izasla u jos, najmanje 20 svetskih foruma koji su puno veci od ovog naseg.
[ Dejan Krstic @ 02.07.2002. 20:17 ] @
Ako neko zna jos neki mail2sms servis koji bih mogao da ugradim u svoj program neka mi javi na pp ili www.deki1.com/kontakt/
[ andra @ 03.07.2002. 01:43 ] @
Pa stvarno ti kazem... SMS ide momentalno a logo, slike i melodije nece. Kad god posaljem melodiju pise:
Sending Tone Failed !!!
Reason:Regulation flux

A kad posaljem slicicu pise:
Sending Failed !!!
Reason:Regulation flux

Da li ima neki "englez" medju nama koji bi nam blize objasnio sta ovo znaci? ;)

[ bogycar @ 03.07.2002. 14:55 ] @
Ti sigurno godisnje poderes cetvoro opanaka?
[/quote]

Zajebo si me ko tebe priroda.
[ andra @ 04.07.2002. 00:00 ] @
ljudi... toliko sam vam dosadjivao sa onim "ne radi", "ne radi"... ali od veceras radi!! :)))
Vec sat vremena saljem sebi slicice i logo-e ko lud...

Samo da ga ne ureknem...

Pozurite ;)
[ bogycar @ 04.07.2002. 12:08 ] @


Ako ne znaš ništa orginalno da kažeš, idi na www.vodnik.cjb.net i tamo se obrazuj!!!
[/quote]

Vidim ti si se dobro potkovao.
[ andra @ 04.07.2002. 22:27 ] @
dakle kao sto rekoh... zalio sam se, zalio.... ali nije dugo trajalo ;) Cak sam napisao i mail "1stWAP"-u i evo sta su mi odgovorili:

Dear Andra,

Thank you for your email. We appreciate the time you have taken to write
to us and we hope that you find our service useful and valuable.

Regarding to your query, we are very sorry that for the time being You can not get the mobile phone logos / ringtones, because we still doing some maintanance according to that facility.

We will inform our customer whenever the maintanance is succeed.
Thank you for your understanding and cooperation.

Sincerely,


Your I-M-Media Team



[ qwerty @ 07.07.2002. 00:09 ] @
E evo i meni dosla maca na vratanca,vise ni ja ne mogu slati niti melodije niti slicice.Ostaje mi da se nadam da ce opet proraditi.
[ Extremko @ 12.10.2002. 22:48 ] @
Posto je poslednji post u tredu prilicno mator... bolje prvo da pitam... radi li jos slanje logoa i ringtonova? Ja, iskreno, nisam nigde ni opciju za to video
[ svetozar @ 14.10.2002. 10:20 ] @
Citat:
Extremko:
Posto je poslednji post u tredu prilicno mator... bolje prvo da pitam... radi li jos slanje logoa i ringtonova? Ja, iskreno, nisam nigde ni opciju za to video ;)


Kao sto vec znas, ides na:

http://www.1rstwap.com/partners/go.to/1rstwap

potom se ides na log-in.
Kada udjes ides na "Mobile services", pa kada ti se pojavi padajuci meni kliknes na "Ringtones & Logos".
Otvorice ti se novi prozor nazvan "Ringtone & Logo Manager".
Odaberes marku telefona (Nokiu ili Siemensa), odaberes da li zelis logo ili melodiju da posaljes, preko "Browse" ucitas i jednostavno posaljes.
Samo obrati paznju da slike moraju biti u .bmp formatu, a melodije klasicnom MIDI formatu.
[ Extremko @ 14.10.2002. 12:04 ] @
Hvala ti na savetu, ali resio sam vec problem sa njihovim support timom.
Naime, likovi nisu znali da im se sajt ne vidi iz Opere... ?!
Tako da... uputio sam kritike webmasteru, pa sad, sta oni ucine povodom toga - ucine. Nista vise.

A onda sam se prebacio u Exploder i poslao sam sebi operator logo koji mi sada onako narcisoidno cuci na ekranu
Mnogo sam losh