[ MAD-MAX @ 26.06.2002. 22:47 ] @
Na racunaru imam Windows XP, RH Linux 7.2 i Windows 98. Prvo se pokrene LILO gde izaberem Linux ili Windows a ukoliko izaberem ovo drugo startuje se drugi loader gde biram izmedju XP-a i 98-ice. Namucio sam se dok sam ovo naterao da proradi.

Sve je radilo OK dok jednom nisam (regularno) izasao (rebutovao) iz Linuxa i hteo da startujem Windows XP ali se nakon toga pojavio samo crni ekran i posle 5-6 sekundi racunar se resetovao. To se desava uvek ali ipak mogu da pokrenem Windows 98 i naravno Linux.

Ako neko ima ideju kako ovo da resim bez ponovnog instaliranja OS(ova)-a ili, ne daj Boze, formatinga neka kaze!


Thanks!
[ BrainBug @ 03.07.2002. 09:44 ] @
Pokusaj pre startovanja OS - a ,da udjes u Safe mode gde bi mogao posle da podignes sistem iz nekog datuma kada ti je radio bez problema!Moguce da imas isti problem kao i ja ako imas GeForce 2 MX400 64 ... imam problema sa drajverima!!!Cak ti ni "Last known conf "nece mnogo pomoci u ovom slucaju!...ako ti ovo ne odradi posao....sta da ti kazem...a:\fdisk
[ MAD-MAX @ 03.07.2002. 15:20 ] @
BrainBug, pokusao sam u Safe mod jos na pocetku ali samo izlista neke direktorijume (valjda do drajvera ili tako nesto) i posle nekoliko sekundi crn ekran pa RESTART!

A inace kako da podignem sistem iz nekog datuma iz Safe mod-a?