[ Keops @ 19.04.2005. 11:45 ] @
Cini mi se da verzija 3.04 konacno resava problem kada se prilikom primanja poziva umesto melodije dodeljene nekom kontaktu (ili uopste melodije za sve pozive) cuje iritantni Nokia default tone, sto je bio glavni razlog zbog kojeg je, subjektivno, PhotoID bio bolji program. Veliki minus za FSC jeste da deformise sliku priliko mprikazivanja slike onog koji poziva. Kakva su vasa iskustva sa rezolucijama slika koje koristite i uopste ovim programom?
[ VladaS79 @ 19.04.2005. 23:29 ] @

Na samom sajtu (Symbianware-a) nema nikakvih informacija o verziji 3.04, jos uvek je aktuelna 3.02. Nego kazi ti meni da li ova verzija moze da se podesi da u slucaju da nema default sliku i da za broj dolazeceg poziva nije definisana slika ne prikaze onaj njegov glupi thumbnail. Ako moze idem o'ma da je skinem negde...
Btw, nisam imao nikakvih problema oko zvonjave sa verzijom 3.02. Sve je radilo ok samo sto me je izludjivalo to sto nisam mogao da "ukinem" glupi thumbnail. Bio bih odusevljen kad bi izbacili verziju koji mozes da podesis da se aktivira samo u slucaju da za broj ima definianu sliku, u suproton da ne radi nista. Takodje, bio sam zadovoljan sa kvalitetom slike koju prikazuje.

pozdrav
Vlada
[ Keops @ 20.04.2005. 10:52 ] @
Koliko vidim, oni na svom sajtu hvale tu mogucnost programa, posto su slova ponosno boldirana, tako da sumnjam da ima nekih vecih promena u tom pogledu. Sto se slike tice, najbolji rezultat sam postigao sa rezolucijom 176x187 a i sama slika se manje deformise. U svakom slucaju probaj sam, posto sada nemam mnogo vremena da ga testiram.
[ Nabukodonosor @ 08.05.2005. 14:53 ] @
A jel postoji mogucnost da se nekako stavi da kada me zove neko ciju sliku nemam da ne prikazuje onu ruznu crnu siluetu, vec da ne prikaze nista....kao da nemam ni instaliran taj program?
[ Keops @ 09.05.2005. 10:51 ] @
Postoji takva mogucnost, donji deo ekrana izgleda kao kada te poziva neko ciju sliku imas, samo ne prikazuje nista. U opcijama pod Default image izaberes No image (imas jos opcije Picture i Thumbnail).
[ Nabukodonosor @ 09.05.2005. 14:07 ] @
Probacu pa cu da vam javim sta sam uradio.
[ Nabukodonosor @ 09.05.2005. 14:15 ] @
cooooool! Uspelo je.
[ vivicav @ 10.05.2005. 14:02 ] @
A jel se FS caller aktivira sam nakon ukljucivanja telefona ili mora da ga pokrene neki autoexec program? Inace, koristim Caller VID i sve je O.K., jedino se mora dizati autoexec-om (ili rucno, kad se setis).
[ Nabukodonosor @ 10.05.2005. 15:46 ] @
Sam se aktivira.