[ hulja @ 21.04.2005. 07:49 ] @
preko jednog od mac sajtova sam video vest da se na dan promocije pravi zurka u ny ako se ne varam bice i poklanjanja ipod shuffle a po apple store lancu izvlacenja za ibook i powerbook.
da li je tog datuma svetska promocija?da li ce biti dostupan i kod nas?
ili da se nadamo za mesec 2 dana po 30 ili 50 % vecim cenama?
[ MrNo @ 21.04.2005. 14:07 ] @
Tradicionalno svaka Apple-ova prodavnica pravi "zurku" za promociju novog operativnog sistema. Bio sam na Panther "zurci" i nije nista posebno. Delili su mouse pads i neke plocice (vojnicke)
Sto se cene tice, racunaj da ce biti skuple nego u SAD. Cena koju vidis na njihovom sajtu je bez poreza, tako da moras da dodas jos 6-12% preko toga ako hoces da kupis OS u Americi. Mene jedino vadi to sto radim na fakultetu tako da uvek dobijem popust :)
[ Darko Selakovic @ 21.04.2005. 15:21 ] @
Uskoro će biti i promocija Tiger-a kod nas... sa nekim danom zakašnjenja (e, ti naši prvomajski praznici), kao što možete videti sve manje zaostajemo za "svetom".
[ hulja @ 21.04.2005. 18:19 ] @
promocija kod nas?cisto sumnjam
gde si to cuo?
naravno i da bude verovatno ce opet biti za tamo neke novinare i pozvane goste bez ljudi sa strane
[ MMX @ 21.04.2005. 18:51 ] @
@ Darko Selakovic

Da li će biti neka promocija i u Čačku? Do Beograda mi daleko da idem, a do Čačka bih mogao možda i da se iscimam :)
[ Darko Selakovic @ 21.04.2005. 20:49 ] @
Biće sigurno, zbog praznika će najverovatnije biti pomereno za 06.05... čekamo potvrdu... i demo verzije Tigra (a može i da se naruči full verzija)... samo polako.