[ BlindMan @ 29.06.2002. 17:44 ] @
Ocenite ga ovde na forumu design, i sve na sajtu
[ ImPlant @ 29.06.2002. 18:34 ] @
The web page you are trying to access doesn't exist on Yahoo! GeoCities.
http://www.geocities.com/hs4ec7/Glavna.htm
Try a search or visit our help area for more information.

:-P
[ Marko Bijelic @ 29.06.2002. 19:16 ] @
Serbian Hacking Team koji koristi cjb servis, stranice hostuje na geocities-u plus sto redirekcija ne radi + sto se fale ovuda...

majke mi, vise ova rijec "security" postaje komercijalni pojam tipa "turbo folk", a sto je "haker" odavno...

Okan'se belaja
[ BlindMan @ 29.06.2002. 19:23 ] @
Pa klikni na sliku pa ce da radi a to sto je na cjb.net nije tvoja briga
[ BlindMan @ 29.06.2002. 19:26 ] @
Klikni na sliku
[ dr ZiDoo @ 29.06.2002. 21:49 ] @
Meni nisi trebo da radis u flashu nego DHTML, ako ti je vec citav sajt HTML.
Takodje mi se ne svidja ni pastelno zelena, nekako je mrtva.

To je sto se tice dizajna a sto se tice tematike mislim da vam je to bezzeze. Toliko je satova o tome, a vasem bas ne cvjetaju ruze (niti ce cvjetati)
[ Marko Bijelic @ 30.06.2002. 13:41 ] @
j**** sekjuriti - 3 clana :)

dobro, tutorial sekcija mi se nije otvorila, download je preuzet sa hackers handbooka (ili neceg slicnog) dizajn za jednu trojku ( s obzirom da je pocetnicki),
nije toliko lose...

Samo naprijed !
[ dreamer-type @ 01.07.2002. 00:51 ] @
1. dizajn: Grafika je nula, i ona prva slika je verovatno skinuta sa nekog sajta pa malo preradjena ali u svakom slucaju ne valja.Dugmici ocajni... Izbor boja i fontova je takodje poprilicno bezveze.. Ceo sajt izgleda nekako prazno, morao si drugacije da dizajniras stranu ako vec nemas sadrzaja dovoljno....
2. Sadrzaj je kompletno "ukraden" sa nekog sajta, skupaljan 2h maksimum...i nemoj brate da stavljas forum ako vec ne znas sam da ga napravis/preuredis, na onom network54 ili kako vec, niko ti nece nikad nista postovati sigurno...
3. <generalno> Osim ako nemas 12 godina ili manje, morao bi da sebi izbacis iz glave da si opasni haker! ako nekoj glupoj amerikanki od 13 godina uvalis trojanac na Yahoo chatu ne znaci da si haker.. kao sto neko vec rece, reci haker, security, cracker, web designer i sl. su odavno vec ispusene i koristi ih svako kako i gde stigne...
jos jednom, ako jos uvek ucis predmet priroda i drustvo ili gledas (i volis)teletabise ova kritika za tebe ne vazi!

pozdrav,
dreamer-type
[ Bleya2 @ 01.07.2002. 13:44 ] @
Gojko budi ponosan imaju tvoj site medju linkovima