[ Gojko Vujovic @ 30.06.2002. 13:01 ] @
Ukinut je sistem glasanja, unosi razdor medju clanove i za sada ga necemo imati.

Serbian Fighteru je vracen pristup forumu.
[ random @ 30.06.2002. 14:14 ] @
Sistem glasanja bi trebalo da bude revidiran -- o tome ćemo u drugoj temi, imam par ideja.

Što se Serbian Fightera tiče, i ovu odluku pozdravljam, mislim da je dečko ipak pokazao da može da svoj višak energije upotrebi na koristan i produktivan način, ako mu se ukaže poverenje.

Stay cool...
[ anon315 @ 30.06.2002. 14:58 ] @
Mudro, parlamentarna demokratija ...
[ Mario @ 30.06.2002. 15:20 ] @
Gojko, nisam ni sumnjao da ćeš doneti pravu odluku. Svaka ti čast.
[ afrocuban @ 30.06.2002. 15:41 ] @

Zaista razumna, zrela i odluka za pohvalu
[ Gojko Vujovic @ 30.06.2002. 15:59 ] @
Samo da dodam: ocene i dalje postoje u bazi pa ako ikada smislimo bolji sistem ocenjivanja, ništa nije izgubljeno..
[ srki @ 30.06.2002. 16:31 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Samo da dodam: ocene i dalje postoje u bazi pa ako ikada smislimo bolji sistem ocenjivanja, ništa nije izgubljeno..


Ma ovo da ocenjivanje poruka ulazi u prosek je zeznulo celu stvar zbog masovnog ocenjivanja nekog korisnika sa 1 ili 5. Pre kad je svako mogao nekom korisniku da da samo jednu ocenu onda je bilo ok. Mada nije los pokusaj to sam ocenjivanjem poruka i imao sam ja jednu ideju koju sam i rekao ali je malo komplikovanija za realizaciju. Siguran sam da ce neko smisliti i nesto bolje. Ja sam za to da ocene budu javne i da se za svaku poruku ili korisnika napravi u bazi mesto gde ce ostali korisnici koji ga ocenjuju moci da daju kratak komentar zasto su dali ocenu koju su dali. Ako neko samo da ocenu bez ikakvog komentara onda ta ocena da se brise. Mozda bi to ipak preopteretilo bazu.
[ RAZZLEDAZZLER @ 01.07.2002. 00:44 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Ukinut je sistem glasanja, unosi razdor medju clanove i za sada ga necemo imati.

Serbian Fighteru je vracen pristup forumu.


Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Dolazim ja na forum, kada ono niko nema ocene ispod/pored imena [gde su vec stajale]. Mene u trenutku k'o da neko sunce ogrejalo [a sada je negde oko 15 do 1 nocom kao shto vidite].

K'o shto neko reche, prava odluka

A kada je i zbog chega SFu bio oduzet pristup forumu?
[ v1ru5 @ 06.07.2002. 22:24 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Ukinut je sistem glasanja, unosi razdor medju clanove i za sada ga necemo imati.

Serbian Fighteru je vracen pristup forumu.


Gojko potpuno se slazem s tebom i mislim da imas pravo sto ukidas glasanje.