[ vkrstic @ 26.04.2005. 17:09 ] @
Zaista ne znam sta vise da radim!Prespartao sam ceo Google u potrazi za ovim 3D modelom,ali nigde nisam mogao da ga nadjem.Veliki sam zaludjenik za tim automobilom i zalja mi je da ga modiram,ali bi mi to bilo mnogo lakse kada bih sve izmene mogao da vidim na racunaru pre nego sto pocnem da ga secemi i udaram(eventualno bih iznajmio slona,ali to je vec druga prica).Molim vas da mi neko posalje neki link gde bih mogao da skinem taj model u bilo kom malo poznatijem formatu.
[ miksin @ 26.04.2005. 18:25 ] @
imas tutorial za pravljenje ficka sa interior za max na 3d total
ne znam tacno link ali se sajt zove 3d total
[ vkrstic @ 26.04.2005. 19:14 ] @
Evo bas sada se konektujem na sajt i necu se skinuti sa istog dok ne nadjem taj tut makar mi trebao ceo dan!Unapred hvala!
[ vkrstic @ 26.04.2005. 19:58 ] @
E,kao sto si rekao ovo je samo tutorijal,bez samog modela koji cu po svemu sudeci morati sam da napravim,ali i to je nesto.

P.S. Samo da ti kazem da je ovo model Fiata 500,koji iako je bio osnova za razvoj istog nije fica!Postoji razlika u izvesnim detaljima koji se ticu karoserije i jos nekih sitnica,ali preko toga moze da se predje.

Puno hvala !!!
[ miksin @ 26.04.2005. 21:02 ] @
ma znam ali to je to
doduse fiat 500 se dosta razlikuje u karoseriji ali to ti je osnova da ga sam napravis a jos ces nesto nauciti
za gotov model ne znam gde ima da se skine
znam jednog lika sa DZ koji je skinuo ali zauzima 20MB
[ veve @ 27.04.2005. 08:30 ] @





Pogledaj mozda mozes naci jos nesto interesantno na ovom sajtu
www.suurland.com