[ iggsy @ 28.04.2005. 13:49 ] @
Potrebni su mi zvucni efekti atmosfera ulice, gugutanje golubova, let golubova, otvaranje vrata...

Da li neko ima ideju gde ih pronaci, jer nemam kvalitetnu opremu da isto snimim na terenu, a preko su mi potrebni.
[ vindic8or @ 28.04.2005. 15:02 ] @
pa pogledaj TOP TOPIC sa listingom sample sajtova. naci ces gomile upotrebljivih. ako te to mrzi, kupi neke fx sample cd's.

i gledaj da ne dupliras postove.
[ banditi @ 28.04.2005. 23:48 ] @
Idi do nekog kvalitenijeg opstinskog radija.Pitaj tamo nekog tonskog montazera za SAMPLE PACK RADIO EFFECTS (1.2.3),naci ces sve sto te interesuje,a ako pak nemas vezu za radio ili nemas kesha za FX dodatke,onda pokupi stotinak igrica od klinaca,poznanika pa skidaj efekte sa igrica mnogi tako rade,a kvalitet je u rangu svetskih firmi koje proizvode Effects. Ako ti nesto konkretno treba od mene,javi se,rado cu ti pomoci.
Pozz.
Unknown/SCC.
[ iggsy @ 29.04.2005. 00:46 ] @
Hvala na pomoci pokusacu da upadnem u neki radio pa sta bude, inace konkretno mi treb let golubova, konkretno momenat kada vise njih polete, znate onaj karakteristican lepet krila sa zvizdukanjem i treba mi gugukanje golubova, zamislite neki stari krov u kome zive gugutke-golubovi i gugucu i katkad prelete.

Potreban mi je materijal za produciju kraceg animiranog filma.

Hvala
[ acaradio @ 30.04.2005. 01:11 ] @
Bas to sto ti je potrebno (krila goluba ili slicne ptice) imas na pocetku spota Free As A Bird od Beatlesa....e sad, skines to sa nekog peer-to-peer servisa ili pitas nekoga iz okoline da li ima Beatles Anthology DVD-eve. Ako ti je bas frka, skinucu ja sa DVD-a, pa daj mail da posaljem.
[ iggsy @ 30.04.2005. 13:56 ] @
Bio sam u 2 lokalna radija i oni nemaju nista, znao sam da je ovaj grad rupetina ali ovolika to nisam znao. Za SAMPLE PACK RADIO EFFECTS nisu ni culi. imaju samo ono sa lomljenem casa i fore iz filmova i neke explozije. Hajde pogledaju preko p2p a ako nenadjem davicu te za te bitlse... HVALA TI PUNO !!!
[ acaradio @ 01.05.2005. 00:38 ] @
@ iggsy

E, evo jos nesto....nasao sam neki ftp sa zvucnim efektima...evo ti link za ptice
ftp://files.zipsites.ru/sound_effects/Birds/ ....nisam proveravao sta ima ali ti probaj....pozuri, posto nisam siguran da ce potrajati
Sto se tice CD-ova sa zvucnim efektima, sounderima, zoozatovima i sl., malo je radio stanica na kojima ces ih naci...ljudi koji rade radijsku produkciju se uglavnom snalaze jureci po sajtovima. Postoje paketi (ja imam jedan na 7 diskova), ali se nekad ni tu ne mozes mnogo usreciti, gomila krsa i poneki kvalitetan.
[ iggsy @ 01.05.2005. 00:48 ] @
hvala hvala ...
[ Ivan Miladinović @ 14.05.2005. 13:10 ] @
Citat:
acaradio:
E, evo jos nesto....nasao sam neki ftp sa zvucnim efektima...evo ti link za ptice
ftp://files.zipsites.ru/sound_effects/Birds/ ....nisam proveravao sta ima ali ti probaj....pozuri, posto nisam siguran da ce potrajati


Traje jos uvek... Ima par jako zanimljivih efekata...

Tnx. ;-)
[ iggsy @ 17.05.2005. 23:34 ] @
Da poskidao sam sve efekte, hvala na linku ali su isti beskorisni s' obzirom na kvalitet.

Pokusavam sa filmovima da skinem ponesto ali me obico zeza muzika...bedak zar ne ...

Zamisli ovo nadjem u filmu gargoyle savrseni iznenadni polet goluba u crkvi...extra, kad ono u sred poleta devojka (inace glavna glumica) izahne uplaseno "aaahhh!!!"

Ludnica....
[ klubstar @ 22.07.2006. 11:00 ] @
Potrebni su mi zvucni efekti gromova i bombardovanja.
[ acaradio @ 22.07.2006. 12:50 ] @
Citat:
klubstar: Potrebni su mi zvucni efekti gromova i bombardovanja.


Evo nekih efekata, pa vidi jel' valjaju
[ Boki4u @ 23.07.2006. 00:33 ] @
Evo i od mene par