[ IvanR. @ 28.04.2005. 19:10 ] @
da li nekako mogu da pristupim nekoj ftp adresi koja ima jednostavnu sifru(koju ja ne znam) ???
[ Passwd @ 28.04.2005. 22:43 ] @
Vjerujem u onu:"Nista nije nemoguce" ,al ne znam kako.
Ovo bi i mene zanimalo :)

ftp://jagor.srce.hr

Ajde ljudi pomozite!!

p.s:Ako netko zna moze odmah opisat i za telnet!!
[ Milos Dedijer @ 30.04.2005. 15:46 ] @
Pa da zaobidjes shifru, to malo(mnogo) teze...

A inace sto se tice easy pass cracking tu su ona sranja od brute forcera i jos sto sranja... pogadjanje... ali sve je to s*****... nema `leba bez motike...
[ Passwd @ 02.05.2005. 14:17 ] @
Googlao sam i nasao program koji se zove ftp cracker.Samo moram jos nac link za download!!
[ IvanR. @ 03.05.2005. 10:59 ] @
Citat:
Passwd: Googlao sam i nasao program koji se zove ftp cracker.Samo moram jos nac link za download!!


Molim te okaci link ovde!
[ Passwd @ 03.05.2005. 13:53 ] @
Nemam vremena,al cim ga nadjem stavit cu ga ovdje.
Nasao sam jednu stranicu (crack ftp),al koliko mi se cini to je samo virus!!!
Potrazi cu jos,a evo ti te stranice:

http://www.ptt.yu/korisnici/r/a/raka/


Odi na download,pa ces vidjet crack ftp!!
[ Passwd @ 03.05.2005. 20:01 ] @
Nasao sam zanimljiv program pa koga zanima ne ostavi mail pa cu mu ga poslat!!
[ Corey @ 03.05.2005. 20:15 ] @
Pošalji meni.Imaš sa leve strane u mom profilu.
[ IvanR. @ 03.05.2005. 21:58 ] @
E passwd molim te posalji meni!!!!!!!
[email protected]
[ miniC @ 03.05.2005. 22:27 ] @
Ajd sad svi koji su probali taj program da postuju svoju iskustva! Vredi li cemu ili ne?

Pozdrav
[ IvanR. @ 03.05.2005. 23:51 ] @
E ja nikako ne mogu!
Evo ko zna neka proba!

ftp.mladenovac.com

username bi trebalo da bude licko ili slobodan,e a sifru nikako ne mogu da nadjem!
[ deki77 @ 04.05.2005. 00:19 ] @
Ja sam pre neko vreme našao Crackftp ako je to ono što tražite...........stavljam na upload!!!!
(samo nisam ga isprobao...pa ne znam)
[ Milos Dedijer @ 04.05.2005. 12:59 ] @
Pa evo ponovicu jos jednom...

Taj progy je brute force(koliko sam primetio) sto znaci da koristi listu sa mogucim passwordima da bi isprobao svaki od njih... Obicno ne upali a i moze da potraje dugo, dugo... Tako da je to isto kao da vi napamet pogadjate passove...

Zato bolje sedite i ucite, ne mora sve progy da vam odradjuje... A i postoje naravno drugi nacini da se do passworda dodje a ako site ima easy pass onda sigurno i nije obracena neka paznja admina i verovatno postoji vise nacina da se do tog passworda dodje...


Ako vam je vec do brute force-inga onda isprobajte progy tako sto cete pokusati da cracknete svoj ftp ili neki za koji password znate(s` tim sto cete naravno password uaciti u listu...) i primeticete da nekih 50% brute forcera ne odradjuju posao cak ni ako im date pravi pass...


necu da razglabam...
[ IvanR. @ 04.05.2005. 13:42 ] @
Pa sta ti predlazes?
[ Passwd @ 04.05.2005. 13:48 ] @
Dal imas program il da ti ga posaljem??
Vjerojatno nije lako (onda ne bi bilo nijednog servera zivog), ,mnogi to ne znaju (samo pricaju gluposti) a oni koji znaju ljubomorno drze za sebe!!!
Probajte,trazite pa javite!!
[ `and @ 04.05.2005. 13:54 ] @
A da probate ovako:

http://www.google.com/search?h...exploit&btnG=Google+Search

[ Milos Dedijer @ 04.05.2005. 15:07 ] @
Eto npr. to...

Ukoliko ne mozete da napisete svoj exploit za bug koji vi otkrijete vi googlajte za vec postojecim exploitom za tu platforumu(ili sta god..). Saznash na cemu radi i trazis exploit... nije neka nauka... ne...?