[ pajaja @ 29.04.2005. 01:35 ] @
e ja sam mislio da znam sve sto se tice mobtela ali sam se neprijatno iznenadio kad mi je stigo racun za fix tel. 1400din ( pritom na ovu liniju je povezan SAMO komp i nema nikakvih drugih aparata na njemu ) i za mob 1800din...
Dok su mi u telekomu 'ljubazno' objasnili da je 1400din za pozive ka 042 ( posto se povezuje preko tog broja )

pa me zanima:

Da li se ta usluga placa SAMO preko postpaid racuna ( kako sam ja mislio ) ili se placa i fix. ( sto je nelogicno i glupo ) pa ja placam duplo
na sajtu pise :

Citat:
Ukoliko korisnik utroši više od 5 Internet sati tokom obračunskog perioda, u okviru Mobtelovog pretplatničkog računa će se naći stavka eunet u kojoj će se naći zaduženje za dodatno utrošene sate. Cena Internet sati koji se tarifiraju je niža 15% od PersonalEUnet cena.


e sad kolko god ovo izgledalo glupo, koliko meni izgleda, ja moram da budem siguran....
[ Joker @ 29.04.2005. 07:52 ] @
Internet sate placas preko mobtelovog racuna, a telefonske impulse placas telekomu.
[ kime1 @ 02.05.2005. 10:14 ] @
Valjda nisi koristio 042 2.... nego 042 1... jer ovaj prvi zadužuje samo račun za fiksni (poput 041) ,dosta je skuplji i mislim da postoji fora da ako se s tim (isto postpaid internet samo ti račun stiže na fiksni,i skuplji je) povežeš preko naloga koji već imaš ,onda ti skida vreme s tog naloga + zadužuje fiksni :) ..... otiđi na sajt eunet-a pa vidi šta si trošio...