[ vkrstic @ 29.04.2005. 22:44 ] @
Ovaj post stavljam samo da bi vam stavio do znanja da brisanje moje poruke koja je dole navedena nije ni malo na mestu.

Citat:
Mene interesuje da li neko zna neki link gde bi mogao da skinem shemu uredjaja
pomocu koga bih mogao da kontrolisen Audio CD reprodukciju preko CD playera koji
se inace bode u racunar.Znate ono play,pause,preostalo vreme na LCD-u,sledeca
pesma i tako dalje.Pretpostavljam da znate da isti moze da pusta audio CD-ove
bez pomoci racunara,ali samo sa osnovnim komandama play,next,stop.Naravno ako
neko zna na koji nacin to moze da se uradi neka napise posto mi je potrebna
sustina upravljanja Playerom.Unapred hvala!!


I sami vidite da se poruke koje ostavlja mnostvo korisnika uglavnom ticu pocetnickih problema tipa,kako da napravim web stranicu,pa pomozite pocetniku,i mnogo drugih koje ne bih sada da navodim.Njihove poruke u velikoj vecini slucajeva nisu bile obrisane,a dobar deo poznavaoca se slomio da im pokaze neke osnovne korake u oblasti koja ih je interesovala.Ne kazem da sam ja veliki poznavalac tih oblasti,ali ono sto njima treba mogu da nadju bez ikakvih problema sa samo malo guglanja,dok je ovo za sta sam trazio pomoc prakticno nemoguce naci,verujte proveo sam skoro 3 sata u konstantnoj potrazi i nista.Povrh svega na kraju posta sam zatrazio konkretno objasnjenje tog nazovi protokola,i nisam se zadrzao samo na pomoci u vidu linka,mada mi je to delovalo kao logican potez.I na kraju ovom porukom nisam zeleo nikoga da vredjam,ali kada mi je moderator "drdrksa" u mailu naveo razlog za brisanje poruke("Koristi pretragu") poludeo sam,te sam morao onako revoltiran da napisem ovo.Jos jednom se izvinjavam svima onima koji su se nasli uvredjeni na bilo koji nacin,ali ucinili ste jednu veliku nepravdu!!

[Ovu poruku je menjao vkrstic dana 02.05.2005. u 13:46 GMT+1]
[ zoran @ 30.04.2005. 00:44 ] @
Plejer može i samostalno da radi , naravno bez displeja.
A za displej .....neko drugi neka se javi.
[ drdrksa @ 30.04.2005. 01:05 ] @
OK, ovu poruku si vrlo uljudno napisao (nisi kao vecina revoltiranih posle brisanja posta, da psuje i izvljava se) red je da ti odgovorim isto tako.

Pa krenimo ...

Citat:
I sami vidite da se poruke koje ostavlja mnostvo korisnika uglavnom ticu pocetnickih problema tipa,kako da napravim web stranicu,pa pomozite pocetniku,i mnogo drugih koje ne bih sada da navodim.


To se ne tice direktno elektronike, tako da su kolege koje to moderisu uglavnom upoznate sa tim, ili te poruke koje si naveo drze kao primer, odnosno kad se pojave nove teme iste sadrzine (korisnike mrzi da koriste pretragu), obicno se brisu, i kao razlog brisanja navodi se link ka toj poruci koja sluzi kao primer, a sve u cilju neponavljanja istih poruka.

Citat:
Ne kazem da sam ja veliki poznavalac tih oblasti,ali ono sto njima treba mogu da nadju bez ikakvih problema sa samo malo guglanja,dok je ovo za sta sam trazio pomoc prakticno nemoguce naci,verujte proveo sam skoro 3 sata u konstantnoj potrazi i nista.


Bez uvrede, ali to sto ti nisi nasao, ne znaci da ne postoji.

Citat:
Povrh svega na kraju posta sam zatrazio konkretno objasnjenje tog nazovi protokola,i nisam se zadrzao samo na pomoci u vidu linka,mada mi je to delovalo kao logican potez.


Cek, ti si na kraju tog posta trazio da ti neko "sazvace" kako to sve radi, iako u linkovima koje cu navesti, a koje te je mrzelo da nadjes putem ES Pretrage, sve lepo pise ...

Citat:
I na kraju ovom porukom nisam zeleo nikoga da vredjam,ali kada mi je moderator "drdrksa" u mailu naveo razlog za brisanje poruke("Koristi pretragu") poludeo sam,te sam morao onako revoltiran da napisem ovo.


Moj savet je da ovo ne shvatas licno kao sto uglavnom ljudi rade (attack na licnost, uzdizanje mene kao moderatora brisanjem postova i slicne gluposti), jednosavno sam ti obrisao post sa ciljem da se slicne ili iste teme ne ponavljaju.

Citat:
Jos jednom se izvinjavam svima onima koji su se nasli uvredjeni na bilo koji nacin,ali ucinili ste jednu veliku nepravdu!!


Procitaj odgovor na predhodni citat. Inace, ono sto si ti trebao da uradis je da koristis ES Pretragu i da dodjes do sledecih tema koje u mnogome imaju veze sa tvojim pitanjem :
http://www.elitesecurity.org/tema/32584/
http://www.elitesecurity.org/tema/13758/
http://www.elitesecurity.org/tema/15700/

Jos nesto, pored nepregnosti, ne vidim razlog za boldovanje cele prve poruke u ovoj temi. Molim te edituj svoj post i sredi to.
[ vkrstic @ 02.05.2005. 13:01 ] @
Kao sto vidis izmenio sam originalnu poruku te vise nije onako nepregledna.Naravno morao bih da ti se zahvalim na prilozenim linkovima i izvinim jer ceo ES forum tek upoznajem pa jos uvek nisam svestan svega sto on pruza.Na kraju jos jednom bih se izvinuo zbog svih neprijatnosti koje sam ti mozda priredio i obecavam da cu ubuduce mnogo odgovornije pristupiti pretrazi interneta i foruma pre nego sto postavim neku poruku ili se eventualno iznerviram jer ste mi neku obrisali.
[ codeus @ 30.05.2005. 00:54 ] @
jeb... gari ... vi niste normalni ...
mislis ... uzmes obican CD rom i napravis elektroniku da mozes da pustas Audio CD-e i imas kontrolu ... TO aaa...
pa dobro ... pare koje su ti potrebne da pokupujes chipove ..kontrolere ... izradis plocu ... usrani display najjeftiniji dvoredi 12 znakova ... i jos da ti neko isprogramira ATAPI i FAT32 podrsku da bi moglo to sve da radi .... daleko prevazilazi cenu jednod HarmanKardona .... pa ti proceni ... radjeni su ti projekti sa prvim home made MP3 disk (hdd) playerima za kola..sobu ... i poneti ... ali je to sad obsolete ....
[ codeus @ 30.05.2005. 00:56 ] @
a da zaboravio sam da ti kazem ... KVALITET reprodukovanog zvuka na CD romu ... posto nemas soundcard ...je SRANJE .... ubodi slusalice napred u CD rom pa proveri