[ djnik @ 04.05.2005. 22:57 ] @
Stigla mi je poruka da sam uspesno kreditirao neki pre-paid broj. To u opste nisam radio. Kada sam pozvao taj broj osoba koja se javila mi je rekla da joj je broj kreditiran, ali nije htela da mi kaze ko je to uradio.
[ del-boy @ 05.05.2005. 02:33 ] @
A šta ti je sa računom? Da li ti je obračunato to kreditiranje?
[ djnik @ 05.05.2005. 22:48 ] @
Dosta pricam, ali koliko sam mogao da vidim nije obracunato. Moj zakljucak je da je to neko unutar Mobtela nekog castio.
[ del-boy @ 05.05.2005. 23:21 ] @
Pa koliko god da pričaš primetio bi skok od 200 ili možda i više dinara... Ja svakako bih...

Ako nisi uspeo da primetiš u dosadašnjoj potrošnji videćeš na kraju meseca u računu pa ćeš znati... Moguće je da se čašćaavju...
[ dinke @ 06.05.2005. 09:30 ] @
Kreditiranje o kome pricas se legalno obavlja tako sto posaljes poruku na broj 9860 u formatu:
Code:
KRE 063xxxxxxxx 200


U gornjem primeru 200 je iznos kredita tj. 200 dinara. I naravno vazi samo za post paid korisnike.

E sad, proveri svoj telefon u smislu da li si prethodnih dana slao poruke na taj broj. Ako si siguran da nisi, obavezno pozovi call centar i objasni im svoj slucaj.
[ kime1 @ 06.05.2005. 20:15 ] @
Da,trebalo bi da ti vrate sms sa ref. no. u slučaju reklamacije.... tako da jedina "legalna" opcija je da ti je neko krišom to odradio s tvog telefona i obrisao tragove,tj. poruku iz sent foldera i dve valjda od Mobtela... u svakom slučaju,probaj da im pošalješ e-mail ili ih zovi da im objasniš, nemaš mnogo da izgubiš ...
[ djnik @ 12.05.2005. 22:23 ] @
To se desilo kada sam bio na gprs-u. Znaci niko sigurno nije slao. Kada sam pozvao broj koji je kreditiran i pitao da li je ukucan kredit, devojka mi je rekla da jeste. Kada sam je pitao ko je ukucao? Pitala je da li imam veze sa mobtelom ili sam nn lice? Rekao sam da sam nn lice. Onda je pozvala nekog momka i spoila ga samnom u konferencijsku vezu. On mi je rekao da nema pojma ni o kakvom kreditiranju, a kamo li ko jje njoj ukucao kredit.
[ acebzan @ 03.06.2005. 08:18 ] @
Ma trebao si da kazes da si iz mobtela.
[ Slobodan Milivojevic @ 03.06.2005. 14:24 ] @
Malopre sam kreditirao prepaid. I Meni je stigla poruka za 2 sec da je uspesno kreditiranje izvrseno. Ali kredit je kasnio oko 10min. Pre je stizao na brzinu.

Neznam, a jel ti pise onaj kod Ref.No.? Ako pise pozovi 9863, pa vidi sta se desilo....