[ zoka71 @ 06.05.2005. 14:45 ] @
U KOMPU IMAM INSTALIRAN BITDEFENDER STANDARD 8 ( VER. BEZ FIREWALL-A I ANTISPAM-A) I AGNITUM OUTPOST FIREWALL. PRILIKOM PALJENJA KOMPA. AGNITUM PRIJAVLJUJE DA JE INSTALIRAN JOS JEDAN FIREWALL I TO :BITDEFENDER STANDARD 8 ?!
U DETALJIMA PISE:

Softwin Bitdefender record found
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"bdmcon"="D:\programi\BITDEF~1\bdmcon.exe"

NA KOJI NACIN MOGU DA ELIMINISEM OVU "ZABUNU" ? NAPOMINJEM DA SAM PRE PAR DANA PONOVO INST. WINXP. OVO SU PRVA DVA INSTALIRANA PROGRAMA. POZDRAV.
P.S. STA MISLITE O BITDEFENDER PRO 8 ( INTERESUJE ME MISLJENJE O NJEGOVOM FIREWALL-U)?
[ Passwd @ 07.05.2005. 23:09 ] @
bitdefender vs agnitum-krš+smeće!!


Instaliraj nortona 2005!!
[ smfilip @ 08.05.2005. 09:05 ] @
nema zabune...nemoj da drzis 2 firewalla.
a inace,bitdefender nije krsh.
[ zoka71 @ 08.05.2005. 11:31 ] @
procitaj malo pazljivije sta sam napisao, mislim da jasno pise da nedrzim dva firewall-a!
[ Passwd @ 08.05.2005. 11:53 ] @
Pa makni taj krš i instaliraj norton antivirus 2005 i Kerio firewall!!!!
I nema problema!!!!!!
[ zoka71 @ 08.05.2005. 12:15 ] @
ako vec hoces da znas ta kombinacija je kod mene imala dva ozbiljna kiksa!
[ Passwd @ 08.05.2005. 12:30 ] @
Ajd me molim te postedi i nemoj se ponasati kao da su svi hakeri i hakerske grupe nagazili na tebe!!

Ako ti ta kombinacija nece pomoc onda nemoj ici na internet, pa ces biti donekle bez problema!!!

Najozbiljnije!
[ zoka71 @ 09.05.2005. 08:57 ] @
nisam se ovoga ranije setio: "NEMOJ ICI NA INTERNET", hvala care na savetu. necu vise ici na net. pozdrav
[ mulaz @ 09.05.2005. 09:07 ] @
@Passwd

koliko sam ja gledao, na svim topX najboljih ANTIvirusa na prvim mestima su ubek bili ili NOD32 ili Kaspersky (to mislim na nezavisne teste). norton sam po sebi sam koristio oko 6 meseci.. moram da kazem.. dobar GUI krs AV/FW. Nod32 nisam ni hteo da probam zato sto je mom drugaru za neki packet geneator napisao da je trojan :) zato sto sam ja video source znam da to nije. a moj kaspersky lepo napisao Hacktool.

ja kazem uzmi kaspersky, za fv uzmi sta oces, samo da je novo,, i ne tzaboravi antispam adaware, ... :)


izvinjavam se za typo .. falio mi tamo ANTI

[Ovu poruku je menjao mulaz dana 09.05.2005. u 18:20 GMT+1]
[ Milos Dedijer @ 09.05.2005. 14:28 ] @
Citat:
mulaz: koliko sam ja gledao, na svim topX najboljih virusa na prvim mestima su ubek bili ili NOD32 ili Kaspersky (to mislim na nezavisne teste).

norton sam po sebi sam koristio oko 6 meseci.. moram da kazem.. dobar GUI krs AV/FW.

Nod32 nisam ni hteo da probam zato sto je mom drugaru za neki packet geneator napisao da je trojan zato sto sam ja video source znam da to nije. a moj kaspersky lepo napisao Hacktool.


Pa koliko sam ja gledao NOD32 i Kaspersky nisu virusi... pa stoga i ne mogu da budu na top listama virusa...

za norton se slazem...

ja koristim nod i vishe sam nego zadovoljan... fast update but slow scanning vishe toolova... ranije sam koristio kaspersky i nije ni on losh...

na kraju krajeva sve je to do ukusa... nekome ko zna da se stara o svom kompu netje ni trebati AV... ja ga npr. startujem jednom mesecno zajedno sa defragmentom i nikad nishta ne nadje...

ja:
adawereSE, NOD32, kerio FW


p.s. otishli smo u offtopic... a i mnogo filozofirate...


a niko se nije potrudio da choveku odgovori ako da reshi njegov trenutni problem vec svi pricaju menjaj to iako nisu ni razmislili o problemu...

@zoka71
pa ne vidim problem u tome shto prijavljuje postojanje BitDefendera... A i napisao si da je verzija bez FWa a i sam si u svom postu zapravo napisao da on ne prijavljuje postojanje josh jednog FWa vec postojanje BitDefendera[instaliraj verziju sa FW i natjitje ti problem na istom mestu na hdd]...(poente - nema!)


mada ja verovatno greshim...
ufff ja se izvinjavam ali sam morao da pishem neshto...