[ michea @ 11.05.2005. 00:11 ] @
Kupio sam tv karticu ASUS tv fm card/lp/p(w/i rc)/a medjutim:
1. Nemogu da ukljucim teletex
2. Nemogu da poredjam kanale redno onako kako ja hocu
3. Nemam stereo zvuk vec mono(na jednom zvucniku radi a drugi ja "mrtav")

Karticu sam kupio skoro u pakomu.. uz nju sam dobio 4 cd-a!

Ako neko nesto zna o ovom problemu neka POMAZE!!!!!!!

ako su potrebni neki drajveri recite mi sajt gde da ih skinem!
[ homoludens @ 18.05.2005. 12:35 ] @
koji si program probao, mada u svakom mozes da poredjas kanale po zelji (uz vise ili manje muke)?
koji cip ima ta kartica bt878 ili cx....?

za teletext je npr. AleVT, mada mislim da je on za bt... kartice.
[ michea @ 21.05.2005. 00:26 ] @
__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com
--0-1961517759-1116631368=:11276
Content-Type: text/html; charset=us-ascii

<DIV>Ovo je cip moje kartice:&nbsp;Philips SAA 7135 a detaljnije sam naso nesto na ovom sajtu:http://www.asus.com/products4.aspx?l1=2&amp;l2&amp;l3"&amp;model)4&amp;modelmenu=1<BR>Brate, kazi mi molim te,posto vidim da ti imas vise iskustva sa tv karticama gde da skinem program kako bih poredjao kanale, gledao teletex?</DIV>
<DIV>POZDRAV<BR><BR><B><I>homoludens &lt;[email protected]&gt;</I></B> wrote:</DIV>
<BLOCKQUOTE class=replbq style="PADDING-LEFT: 5px; MARGIN-LEFT: 5px; BORDER-LEFT: #1010ff 2px solid">koji si program probao, mada u svakom mozes da poredjas kanale po zelji (uz vise ili manje muke)?<BR>koji cip ima ta kartica bt878 ili cx....?<BR><BR>za teletext je npr. AleVT, mada mislim da je on za bt... kartice.<BR><BR>--<BR>http://www.elitesecurity.org/p...R><BR>Prijave/odjave: http://www.elitesecurity.org/p...e#115393<BR><BR>Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!<BR>esauth:115393:d7cba1e3be14dabc1112d87e2ca51c74<BR>
[ parafora @ 23.05.2005. 15:04 ] @
ja isto imam asus tvfm samo sto moja ima saa7134 chip... dobro mi radi zvuk u kdtv a mislim da mogu i da se poredjaju kanali po zeljenom redosledu
problem koji ja imam je vezan za vdr. ne mogu naci program sa kojim ce raditi ovaj tuner.
pretpostavljam da bi radila sa mythtv ali ne uspevam da ga instaliram iako imam sve sto jew potrebno (osim mozda tuner bt8 chipom :D)

probaj mythtv on ce ti odraditi posao (ako uspesh da ga instalirash)
ima li nekoga ko je to uspeo?
sta koristite za grabovanje (vdr)? aj preporuchite neshto ne mogu da se machujem vishe za mythtv

poz
[ damil @ 26.05.2005. 01:14 ] @
Dusane i ja imam ASUS TV7134 WDM Video Capture, i super ide capture sa Nero Vision 3, super je slika!

Pozdrav!!!!
[ parafora @ 26.05.2005. 17:07 ] @
da, ali pretpostavljam da je to na win xp :(
[ sirNemanjapro @ 20.06.2005. 13:24 ] @
Kada sam kupovao TV karticu, iskreno nisam nesto puno zalazio u to koja je dobra koja nije. Izvadio sam 50 eura i uzeo tada ASUS-a koji je bio najbolji ili bolje jedini najskuplji. I moram da prizam da TV kartica radi eXtra ali program koji ASUS daje uz svoju karticu. Bljutavi Home Theater, nije nizasta! Ali apsolutno sr@nje od software-a! Elem na njoj nikada neces ni imati teletext osim ako je ne prevaris i postavis svoju poziciju u Hrvatsku. Ima tamo u podesavanjima.
Elem, dugo sam ja pizdeo dok nisam nasao DScaler! Program koji mi je promenio zivot! I sto je najbolje dzabe je. Ovo da mi je promenio zivot, je tacno ali samo do dela sa TV karticom :)
U njemu imas podesavanja mali milion kao i capture u sirovom formatu ili u kodeku ili sta di dusa hoce!

Skinite, probajte, uzivajte.
[ Scorpion_KG @ 22.08.2005. 01:50 ] @
Kazi mi kako da podesim sve u DScaleru da bi hvatao zeljene kanale
[ Gzim @ 02.10.2005. 14:55 ] @
ASUS tv fm card... kako teletex? kako da stevim kanale koje ja hocu????? pomozite

probaj sa windwr softwre
[ CrazyDriver @ 18.10.2005. 23:28 ] @
Home theatar je sr***e to se slaze!!!
ali ja mislim da je i kartica tesko sr***e!!!
evo imam je skoro godinu dana i totalno sam razocaran!!!
prvo zato sto ne mogu da snimim nista normalno!!!
zvuk mi ide brze od slike!!! ili ti nije sinhronizovano!!!
a to za redjanje kanala je druga prica, i plus daljinski je posebna prica!!!
u svakom slucaju, ko se razmislja o ovoj kartici neka je zaobidje!!!
a ako neko zna neki program da hoce da snima kako treba neka mi odgovori!!!
poz za sve!!!
[ Ekskalibur @ 09.02.2006. 15:28 ] @
Ja isto imam tu karticu i problem kakko da ukljucim teletekst. Probao sam i da je prevarim (da sam na drugoj lokaciji) i nista.
Da li je neko uspeo da teletekst namesti na ovoj kartici?
Ako neko jeste, zamolio bih ga da mi detaljnije objasni to podesavanje.
[ Millan_D76 @ 01.11.2006. 17:34 ] @
mythtv je stvarno fantastican, brojne mogucnosti!
[ negovan @ 17.11.2006. 18:53 ] @
Jel radi na Free BSD?
[ niceness @ 17.11.2006. 20:08 ] @
Mythtv ili tv kartica? :)