[ caplja caplja @ 11.05.2005. 21:11 ] @
Bilo je vec par diskusija na ovu temu ali nesto stvarno mora da se uradi. Nekako i progutam sto mi mi telekom salje raznorazne sms-ove ali kad dobijem poruku tipa SavTajPink dobijam napade besnila :) Koliko znam svi prepaid korisnici 064 dobijaju te poruke a to je klasican spam. Jel ima ikakvog nacina da se od toga odbranimo?
[ Jbyn4e @ 12.05.2005. 09:01 ] @
Naravno da ima, znam dosta ljudi kojima je to iskljuceno - samo su pozvali 789 i trazili da im se to vise ne salje. Ako ti kazu da to ne moze - onda ih pitaj kako je onda moguce da su drugi trazili i da vise to ne dobijaju, i malo budi bezobrazan/dosadan i stavice te na listu onih koji su izuzeti od toga...
[ broker @ 12.05.2005. 11:28 ] @
Bogme, meni je prijem reklamnih poruka iskljucen vec dugo vremena ali ovaj pink spam i jos jedan su ipak stigli...

Vidis, podseti me da treba da zovenm 064 korisnicki servis da im se malo istresem... ionako sam nesto narvozan ovih dana.
[ Virked @ 12.05.2005. 22:29 ] @
Sad su stvarno preterali!Cini mi se da nema dana a da ne dobijem makar jedan SMS od Telekoma.Te pomozi ovome pa pomozi onome,reklama za glupi Pink....,dokle bre vise.Slazem se da treba pomoci ali ovi ga preterase.Ko ce meni da pomogne?
Nisam znao da moze da se pozove ks i da se odjavis (mada se nisam ni prijavio)kako ne bi vise dobija raznorazne gluposti putem SMS-a.
Poz!!!
[ fanfon @ 12.05.2005. 23:54 ] @
Zar je moguce da ih dobijate svaki dan? Meni ne smeta a mozda zato sto mi stigne 2-3 mesecno.