[ bm101 @ 11.07.2002. 23:27 ] @
Vec drugi put mi se desava da u VC++ 6.0 mi nestane code completition i nema sanse da ga vratim, iako u podesavanjima za editor lepo stoji checkirano da koristim tu mogucnost. Kako i da li je moguce vratiti code completition, a bez ponovne reinstalacije celog VS.
E da! Umesto funkcija svih ukljucenih sistemskih headera izbacuje mi samo objekte, f-je, promenljive..., iz trenutnog projekta. Znaci radi ali "ne vidi" <windows.h> f-je.

Dalje, ako bas moram da reinstaliram VS, zanima me gde MSDN "cuva" favorites ??
Ne bih bas svaki put da se mantam po stablu trazeci sve sto sam ranije imao (i naravno da zaboravim sve da vratim, po pravilu ;)).

Toliko! HVALA :)
[ Reljam @ 11.07.2002. 23:44 ] @
Ne moras da reinstaliras VS, ali mozes da obrises neki od onih fajlova koji VS generise u trenutnom projektu. CLW, i ima jos par ekstenzija. Ne mogu sada da se setim, ne koristim sesticu. U svakom slucaju, ako obrises sve osim fajlova koji idu u projekat, prilicno sam siguran da ce se to povratiti.

Savetujem ti da predjes na VS7 ako mozes, autocomplete radi bolje, i ima jos par featurea.
[ bm101 @ 14.07.2002. 23:03 ] @
Problem je u tome sto sada i na projektima koji su SIGURNO imali code completition, nije ga moguce koristiti!

Probacu da obrisem clw tamo gde ga ima, ali sto je zanimljivo, na projektu koji je WIN 32 API, znaci nista MFC, mi se to ovaj put desilo. Znaci u projektnom dir-u nema *.clw fajlova.
[ bm101 @ 19.07.2002. 08:21 ] @
E nije ni to uspelo. Obrisao sam SVE fajlove bitne za VC ++ (naravno nisam brisao *.cpp i *.h :)), i kreirao novi projekat u koji sam ubacio *.cpp i *.h, i NISTA. Opet ne radi!


Aaaaa... gubim kosu :) Kanda cu morati da reinstaliram VS :(((