[ FunStuff! @ 16.05.2005. 16:15 ] @
Pre dve nedelje sam uzeo visokotonce SAL DTP-25S u njihovoj radnji u Kumodraskoj 5 u BG. Posle 5 dana je crk'o levi...

Kad sam dosao da se zalim, prodavac mrtav 'ladan kaze da ne moze da mi pomogne jer oni jednostavno ne daju nikakvu garanciju ni na kakve njihove proizvode! Tj. mogu da se zalim samo ako odmah kad sam ih ugradio nisu proradili.

Ako je ovo neka poslovna politika, OK... Mozda je i normalno ali meni deluje nezamislivo! A sta da je neko uzeo neku vredniju opremu?? Da su to stvari koje kostaju 10-15 dinara pa ajde ali ovako...
[ drVelinov @ 17.05.2005. 14:05 ] @
Mozda oni nisu zvanicni distributer SAl opreme i verovatno je ta roba nabavljena bez papira.Sta ces u nasoj zemlji se sve radi bez pravila .Probaj u Subotici ima neka firma koja je valjda zvanicni distributer pa pitaj njih,mozda ti pomognu.
Pozdrav
[ dr.NPN @ 20.05.2005. 09:10 ] @
www.elementa.co.yu
[ BlueSkyNis @ 23.11.2005. 23:38 ] @
Meni su bez problema zamenili zwuchnike (wisoki sam ja izgoreo :)) u Nishu u M&G electronics
[ apex @ 26.11.2005. 20:01 ] @
Pa ovako.....
U sustini ni jedan proizvodjac zvucnika ti nece dati garanciju na zvucnike UKOLIKO NISU ONI VRSILI UGRADNJU.
To sto su nekome zamenuli crknuti zvucnik posle 5 dana to je samo dobra volja prodavca, koji ce kao opravdanje distributeru reci da je zvucnik bio neispravan pri prodaji.
Isto vazi i za racunarske zvucnike...
Sto se tice skuplje opreme pa naravno da cu probati na licu mesta da se uverim da to radi TO JE PRAVO SVAKOG KUPCA - a ako prodavac odbije: znas sta je u pitanju.
Dobro je poznato da karakteristike koje pisu na SAL zvucnicima nisu bas u potpunosti tacne, a o kvalitetu da i ne govorim (cena govori sve = koliko para toliko muzike), a to sto Vi sprzite te zvucnike tako lako to mozete zahvaliti bas tim karakteristikama koje vam je dao distributer a koje uzgred ocigledno nisu tacne.