[ jablan @ 18.05.2005. 14:41 ] @
Firma je iznajmila jedan ovaj aparat za vodu. Na stranu to što je cena praktično ista kao da kupujemo flaširanu vodu za piće, je l' neko ima iskustva da mi kaže koja je voda u pitanju i kakav je njen kvalitet?
[ jakalazu @ 04.07.2008. 21:18 ] @
e ljudi jel ima ko da se razume u ove napravice....video sam ih sa kompresorom i kondezatorom kao kod frižidera i bez.....( kako ti bez kompresora hlada pojma nemam...a baš me zanima) koji su bolji i valjajuli čemu...ima li neki vek trajanja voda u onoj boci kad se natakne na aparat, tj. za kioliko treba da se potroši a da se ne ,,ukvari,, ...ja se nešto primio da kupim neki za kuću...više mi smorno da ovim mojim natežem flaše i balone....
[ Serviser22 @ 06.07.2008. 15:25 ] @
I kod nas u BiH ima tih aparata brdo, a odakle vodu toce, sam Bog zna.... Vjerovatno odakle stignu... Vjerujem da je glupo vjerovati da je ta voda bakterioloski isparvna. To je cinimi se prodavanje "roga za svijecu". Pijemo vodu ustvari istu kao i do sada, samo ohladenu i to nasom strujom...
[ espresso @ 07.07.2008. 07:09 ] @
Ja imam u firmi automat sa vodom koju donosi la fantana. Ona voda je tvrda i nikakva, mislim da je i iz česme bolja. Jedino je korisno ako ti treba baš hladna ili vrela.
[ jakalazu @ 07.07.2008. 08:06 ] @
Video sam u jednom keš end keri marketu da prodaju balone za te aparate vrnjci i neke eko vode....za oko 200 dinđi a aparati su : bez kompresora veći-samostojeći oko 6500 i mali koji mora da se stavi na nešto oko 4500 din. a sa kompresorom samostojeći oko 7500 dinara......pa mi se to nešto učini kao da nije neka preterana investicija za rad malog povećanja udobnosti u životu....Najviše me zanima šta je bolje uzeti...sa ili bez kompresora(koji verovatno zuji brunda i drnda) a opet ne znam kako ovi drugi hlade....ko ji su kvarljiviji....i naravno koliko brzo mora da se utroši načeto balonče...
[ spoonman @ 30.01.2009. 19:58 ] @
Citat:
jakalazu: Video sam u jednom keš end keri marketu da prodaju balone za te aparate vrnjci i neke eko vode....za oko 200 dinđi a aparati su : bez kompresora veći-samostojeći oko 6500 i mali koji mora da se stavi na nešto oko 4500 din. a sa kompresorom samostojeći oko 7500 dinara......pa mi se to nešto učini kao da nije neka preterana investicija za rad malog povećanja udobnosti u životu....Najviše me zanima šta je bolje uzeti...sa ili bez kompresora(koji verovatno zuji brunda i drnda) a opet ne znam kako ovi drugi hlade....ko ji su kvarljiviji....i naravno koliko brzo mora da se utroši načeto balonče...



I ja se isto pitam??? Zna li neko neshto o ovim stvarima? Hvala.