[ sofijavuksa @ 18.05.2005. 20:47 ] @
zdravo,
bila bih jako zahvalna ako bi neko mogao da mi pomogne da pronadjem telefonski imenik tj adresar vrsca. ja ustvari imam broj ali bih zelela da pronadjem adresu odgovarajuceg. to je mobilni telefon, iako znate neku dobru pretrazivacku stranicu na internetu , molila bih vas da mi pomognete.

unapred hvala sofija
[ markantz @ 19.05.2005. 10:49 ] @
www.telekom.yu pa u vrhu stranice imas link Telefonski imenik . To ti je isti onaj koji koristi i 988 (znaci cela Srbija) i jedini je azuran
[ alexwolf4321 @ 19.05.2005. 17:32 ] @
mislim da devojka pita za imenik mobilnih telefona, a ne fiksnih... ;)

Ima na sajtu mobtela imenik 063, ako si postpaid, onda imas pristup preko portala...
inace, to sto tebi treba mislim da sigurno nema kod nas nigde...

pozz.
[ Deep|Blue @ 24.05.2005. 01:27 ] @
to je jedna jaako tuzna prica... (o dedi, unuku i svabama )
ne znam u cemu je fazon, ali u mobtelu u cilju zastite privatnosti svojih klijenata ?!?!?!? ne mogu da ti kazu kome pripada neki broj iz njihove mreze ?!?? o kakvoj zastiti privatnosti govore nije mi jesno

063 988 imenik na sajtu omogucava, slicno kao i u centru da pretrazite broj petra petrovica

posto ionako na ugovoru postoji stavka gde se opredeljujes da li zelis da tvoj broj bude izlistan u 988 imeniku nije mi jasno sto mobtel dodaje tu zastitu privatnosti. i uostalom u cemu je veca zastita privatnosti ukoliko ne mozes da doznas kome pripada broj 063-123-456, ali mozes da doznas da petar petrovic ima broj 063-123-456. malo mi zvuci nesuvislo