[ MacOS @ 19.05.2005. 01:29 ] @
Jel moze neko da me obraduje vescu da sa ovim novim formatom moze nesto korisno da se uradi osim da se ucita u Safari i TextEdit? Npr. kako da ga 'raspakujem' tj. povadim js, css i slike iz ovoga cuda?
[ madamov @ 19.05.2005. 10:23 ] @
Govorim napamet, nisam probao, ali jesi li probao desni klik na snimljenu arhivu pa da vidiš da li ti je aktivna opcija "Show Package Content". Nešto mi govori da su to tako rešili, ako nisu unapred se izvinjavam. Sada sam u nekom poslu tako da do popodne ne mogu da se startujem u Tigeru.
[ MacOS @ 19.05.2005. 12:00 ] @
~Govorim napamet, nisam probao, ali jesi li probao desni klik na snimljenu arhivu pa da
~vidi‰ da li ti je aktivna opcija "Show Package Content". Ne‰to mi govori da su to tako
~re‰ili, ako nisu unapred se izvinjavam.

Naravno da nije tako prosto za obicne smrtnike. :) Fajl sam preimenovao u txt i ucitao ga cisto da vidim na cega lici i HTML je u njemu sa adresom odakle je skinut ali slike su nekako kompresovane. Da je MIME u pitanju bilo bi relativno lakse ali nije. Vidim da ima neki web developer kit ali tesko da mi nesto znaci. Jedino da se ipak strpim da neko napravi neki depaker. Inace, pod 10.3.9 Safari 1.3 lepo ucitava webarchivu.

P.S. POMOC! I dalje mi ne stizu poruke sa foruma na mail. Kome da se ovde obratim da mi pomogne. Pisao sam na root@ ali za sada ni od njih nema odgovora. :(
[ SIT @ 19.05.2005. 15:25 ] @
izadji
pa
udji
[ madamov @ 09.02.2006. 10:44 ] @
Da ponovim link i ovde, juče ili prekjuče se ovo pojavilo: http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/29095
[ madamov @ 14.06.2006. 12:36 ] @
Maločas dobih od prijatelja koji živi u Španiji Safarijevu Web arhivu. Kako na laptopu još koristim Panther prilično sam se iznenadio da je Safari u Pantheru bez problema otvorio web arhivu, očekivao sam da neće. E sad, da li su updatovali ovaj Safari da ume to da pročita ili je jednostavno format arhive takav da može da se otvori i nečim drugim, ne znam. U svakom slučaju, desni klik i "Open with" mi nudi, pored Safarija, samo Shiira browser od ostalih koje imam na disku.