[ nesamn @ 21.05.2005. 13:43 ] @
Zasto mi se elementi za novi site koje sa poslao na server vide kao INDEX , to jest nece da se otvori prva polazna strane vec se mora kliknuti na START.Html koji se nalazi u indexu sa svim elementima i tek onda se otvara polazna prva strana i dalj je sve OK ?
[ Radovan__III @ 21.05.2005. 14:12 ] @
Ne razumem bas najbolje ali evo. Ako si podigao na server fajl tipa index.html i nece da se otvori kada odes na lokaciju tvog sajta tipa www.mojsajt.com , onda je moguce da je na serveru podeseno da se ne ucitava index, nego npr default.htm ili slicno.
[ Mister Big Time @ 21.05.2005. 18:25 ] @
ma bre on je postavio start.html umesto index.html i normalno da se otvara Index of / apache dir, samo reanme-uj start u index i to je to.

[ ticma @ 31.05.2005. 18:48 ] @
Postavljen je sajt ali kako da ga ispravljamo online. Sada ispravimo greske pa ga kompletno saljemo ponovo na server. Sa kojim programom moze da se vrsi ispravka na samom serveru. Sve je radjeno u u programu Netobject fusion ako je to nesto vazno!
Hvala unapred, Zoran
[ Radovan__III @ 31.05.2005. 19:13 ] @
ja sam online edit radio sa vim-om, ali stvarno mnogo veca muka nego offline.
[ Mister Big Time @ 10.06.2005. 01:56 ] @
moze i bilo koji bolji FTP program.. npr. ja za sitne izmene koristim FlashFXP... direktno edit.. i vozi...