[ stil @ 21.05.2005. 17:13 ] @
Potrebno je da sa ovog telefona skinem slike i video klipove u računar.Šta je bolje i jeftinije koristiti za ovu namenu IR ili data kabal.

Molim za savete.
[ Emil Ranc @ 21.05.2005. 20:42 ] @
Drugar ima E310. Kupio je usb2infrared, ali nažalost, ni na samsungovom sajtu ni na gomili drugih nismo mogli naći odgovarajući softver za komunikaciju sa računarom.

Od softvera koji se daju skinuti postoji neki EasyGPRS u čijem manualu stoji da može da barata sa sms-ovima, address bookom, melodijama i wallpaperom, a nigde ni reči o prebacivanju slika i animacija sa telefona na komp...

Takođe, postoji i neki Easy file manager (u dl sekciji za E330), za koji ne postoji nikakav opis. Program smo "na slepo" skinuli, međutim, prilikom starta izbacuje grešku tipa "DAO error - cannot find DB" ili tako nešto...

Ako neko ima neko rešenje, bilo bi lepo da ga podeli sa nama....

Pozdrav
[ stil @ 24.05.2005. 20:21 ] @
Ajde ljudi nije valjda da niko nezna,ovo nije baš neki najnoviji telefon.

Bar neko neka proba ko ima pristupa opremi,kablovi i tako to.

Ukoliko ovakav transfer podataka nije moguć i to je nekakva informacija.

Unapred hvala.

Pozdrav.


[ Emil Ranc @ 26.05.2005. 16:19 ] @
Evo ovako: Samsung E310 + neki noname usb2infrared + Easy GPRS sa samsungovog sajta - rade savrseno. Znaci baratanje phonebookom, sms, fotografije... jedino nisam uspeo da prebacim video klipove sa telefona - u programu to nigde ne stoji kao opcija. Da li neko zna da li je to uopste moguce?

Pozdrav
[ stil @ 27.05.2005. 14:05 ] @
Pitanja :

Da li je neko probao EasyStudio.?

Da li bi to funkcionisalo sa IrDA interface for your mainboard?




[ FREELOADER @ 07.01.2006. 01:17 ] @
Kolega je kupio za 12 € USB kabel sa softwareom za E700 i odlično radi i jednostavno. Ja sam pokušao s istim kablom spojiti e300, ali ne prepoznaje ga i sad nisam pametan, da li fali neki driver ili što. Software je neki "EasyStudio PIMS & File Manager ".
[ plavatrava @ 22.09.2006. 23:40 ] @
Sve sam to isto i ja probao i neradi.