[ Pesic Bojan @ 18.07.2002. 15:47 ] @
Kako da izbrisem BackDoor.SubSeven.21(Trojan)???Kad pokusam da ga izbrisem kaze mi da ga trenutno Windows koristi i da ga je nemoguce izbrisati........
Pomoc....!
Hvala unapred.....!
POZDRAV !!!
[ srki @ 18.07.2002. 16:14 ] @
Start>Run>msconfig>StartUp
Tu iskljuci subseven pa onda restartuj komp i obrisi ga.
A mozes i pri startovanju windowsa da pritisnes F8 i odes samo na command promt
i da ga obrises iz dosa.
[ Shadowed @ 18.07.2002. 19:15 ] @
Mislim da je bolje da pokrenes Regedit (Start>Run, Regedit, OK) i u njemu u kljucevima:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
ili
[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
izbrises srting koji poziva SubSeven
Sve ovo iz razloga sto msconfig ne brise to iz registry-a vec premesta na drugo mesto. Cisto da ti Registry bude uredniji...
[ Malcolm @ 18.07.2002. 20:20 ] @
Imam pitanje vezano za subseven
ako ja zeli da ga instaliram jednoj doticnoj osobi (My GF)
i da je proveravam dok je online tj da vidim skim chatuje i ostale moguce gluposti koje ima subseven
da li prilikom instliranja tog programa ja postajem inficiran ?
jel moze to neko da mi bolje obljasni
[ Krsta @ 19.07.2002. 01:43 ] @
Neznam za doticni SubSeven 2.1
Probao sam 7.0 Gold,mada ga sada svi AntiVirusi prepoznaju.
Ti u njemu pravis drugi program (trojanca), e tog trojanca ako pokrenes
"inficirao si kompjuter" samo sto to nema veze on je pod sifrom, tako da drugi ne mogu da te zezaju, jedino ti uvek radi u pozadini.
[ [CtO]Hellrai6er @ 13.10.2002. 22:26 ] @
malcome ako pokrenesh server.exe zarazitjesh sebe , znachi to daj curici a ono drugo koristi kako ti je volja
[ Pesic Bojan @ 14.10.2002. 22:59 ] @
A gde bi se mogao naci neki dobar trojanac, lak za upotrebu i neko uputstvo u sve to isto lako za upotrebu.......
Hvala........!!!
[ Pesic Bojan @ 16.10.2002. 14:17 ] @
Nasao sam i to bas ovaj.....(kazu da je najbolji a uz to i lak za upotrebu).......samo me zanima da li je bas potrebno da zrtvi posaljem server.exe ili to moze i na drugi nacin.....(npr. preko ICQ-a ili mirc-a)???
Jos jedno, da li je normalno da mi Norton otkrije BackDoor.SubSeven.21 na sva tri fajla(tj. na SubSeven.exe, EditServer.exe, Server.exe) ili bi to trebalo samo na Server.exe........???
[ CONFIQ @ 16.10.2002. 16:01 ] @
Citat:
a li je normalno da mi Norton otkrije BackDoor.SubSeven.21 na sva tri fajla(tj. na SubSeven.exe, EditServer.exe, Server.exe)


Ne.... norton anti virus ne bi trebalo da otkrije virus na nijedan fajl... bolje ti je odmah da izbrishesh sva ta 3 fajla da ne bi bilo kasno
[ Pesic Bojan @ 17.10.2002. 00:53 ] @
A gde se moze naci siguran Sub7 2.1(bez virusa).......i neki prog. za sjedinjavanje 2 file-a u 1(npr. .exe i .jpg......)........isto bez virusa.......
Hvala!
[ b4d_s3c70r @ 03.01.2003. 19:19 ] @
www.tlsecurity.net
[ Nemanja Dubravac @ 04.01.2003. 12:05 ] @
"NO!, the client and the editserver are not binded with the server, AntiVirus programs detects them as a virus because they want to scare the people so they dont use them. These files are clean. So stop mailing saying that the files are infected, you can check what ports you got open with netstat, so doit and you wont see any new port open after you have used any of our files."

Citat sa official subseven web sajta

CONFIQ ne dizi frku

www.subseven.ws, konkretno - http://520038635832-0001.bei.t-online.de/s7/news.shtml

a za download - http://520038635832-0001.bei.t-online.de/s7/downloads.shtml
[ hattala @ 02.07.2003. 01:43 ] @
Ako zelite da postavite pitanja(ali ne bas totalno pocetnicka) o subseven....
MIRC /server irc.subseven.ws (#subseven)
kontaktirajte @oso i dobicete sve sto trazite