[ Robinzon Kruso @ 30.05.2005. 09:19 ] @
Zdravo Drustvo,

Negde pre niki mesec vidoh temu sa PIC mikrokontrolerima po povoljnoj ceni ali da me ubijes sad ne znam gde je, pretrazio sam forum mikrokontroleri i nista nisam mogao da nadjem a sigurano sam je video ovde... Ako neko zna gde je ili neki drugi sajt gde mogu da nadjem PIC po povoljnim cenama...

Unapred hvala i pozdrav....

[ rojunacko @ 03.07.2005. 15:53 ] @
pozdrav!

ne znam odg. na tvoje pitanje ali mozda znas ti na moje,.,gdje da nabvim pic 12f629 ili 675 slicni su,a/d konv. nema 629! u Hrv. nemogu to nigdje naci,.,imas mozda koji savjet?
hvala!
[ rojunacko @ 03.07.2005. 16:34 ] @
eto pronasao sam tu starnicu , sasvim slucajno,

http://sinel.cjb.net/

e kad bi jos slali za Hrvatsku bi bilo super,imaju ove piceve koje trebam!
[ SASA M. @ 04.07.2005. 05:52 ] @
Evo Roberte, korisna adresa, kad toliko zapomazes. www.eart.hr
[ rojunacko @ 04.07.2005. 16:33 ] @
hm,.,tu imam,ali ove nemogu dobiti niti na telefon,a trgovina je uvijek zatvore(kad sma ja bio) te uopce ne pise radno vrijeme,.,tako da,. znas mozda koju drugu?
[ SASA M. @ 05.07.2005. 07:53 ] @
Ne neka direktna. Ovu sam pokupio sa news grupe hr.sci.elektronika i hr.sci.elektronika mikrokontroleri, tamo se najcesce navodi kao jedan od izvora. Probaj da pitas tamo (navedi problem sa eart) ili pogledaj njihove stare poruke preko google-ta. Imas i neke prodavnice preko kojih mozes da narucis: primotvorac i elmatis (ili tako nekako). Ima ih jos nekoliko, chipoteku, po zlu cuvenu, da ne navodim.