[ Pharos @ 30.05.2005. 17:04 ] @
Da li neko može da mi kaže, da li je u pomenutoj verziji moguće namestiti, da se slanje poruka vrši samo pritiskom na ENTER umesto onog ctrl+enter. Znam da je to moguće u Lite verziji, al za ovu nikako nisam uspeo da provalim.
Hvala.
[ duck@ @ 30.05.2005. 18:01 ] @
Evo ja mislio da moze pa pogledam u preferences kada tamo...
Svojevremeno, jos na 386-tici sam koristio program koji je bas za ICQ bio i podesis mu ama koje hod tastere hoces za koje god hoces funkcije u ICQu. Evo pretrazio sam ceo svoj whreisit i nisam nas'o taj program
Pogledacu naravno, ali ako tebe ne mrzi - siguran sam da ima po netu! I ja sam ga davne neke skinuo sa neta sto znaci da je par kb
Pozdrav
[ Pharos @ 30.05.2005. 18:12 ] @
Ma pretrazio sam gotovo sve ali uzalud.
A bas steta, jedan od najboljih, ako ne i the best IM klijenata
[ duck@ @ 30.05.2005. 18:22 ] @
Ma po meni defintivno jeste najbolji, ove nove verzije me malo smaraju ali...
pa nista 'ajde da pogledam ja ponovo svoj where is it ako mogu da ti pomognem
[ vindic8or @ 30.05.2005. 20:30 ] @
najnovija verzija to moze. video sam to kao prvi navedeni feature.

inace, mozda bi trebalo da se prebacis na neku multi-im mrezu. npr jabber. i da instaliras neki od gomile klijenata koji to od starta imaju (npr Psi). onda mozes sve u jednoj aplikaciji da imas. i icq i aim i msn i yahoo... i teh jabber!

http://jabber.elitesecurity.org
[ duck@ @ 01.06.2005. 01:00 ] @
Znaci ne mogu da verujem da nisam uspeo da iskopam program po discovima!
Pitacu druga koji mi je to i poslao pre xyz godina pa cu da ti kazem!

A sada imam ja jedno pitanje za ovaj icq5 - da li on ima onu opciju negde kao 2003 pro 'autohide as windows task bar' ?!?
[ Pharos @ 02.06.2005. 21:29 ] @
Koliko je meni poznato nema. Ne mogu da tvrdim ali kažem ti sa nekom sigurnošću od recimo 80%
[ duck@ @ 02.06.2005. 21:47 ] @
divno
[ Mister Big Time @ 03.06.2005. 01:47 ] @
Ma batalite vi taj ICQ. Njesra tesko. ;) Trillian, Miranda, Jabber.. to su pravi IM.