[ cybercom @ 31.05.2005. 08:51 ] @
Stigao mi Sagem myx-1 kod koga mu je otkinut db9.2 TP pa me interesuje imali gde na ploci jos jedan (neko je gadno babrao,posto nema ni u drugom lejeru !)
[ shiljo @ 31.05.2005. 17:15 ] @
Citat:
cybercom: Stigao mi Sagem myx-1 kod koga mu je otkinut db9.2 TP pa me interesuje imali gde na ploci jos jedan (neko je gadno babrao,posto nema ni u drugom lejeru !)


Eh,isti sam slucaj imao,s tim da sam mu ja otkinuo test-point...nisam ga uspio "iskopati".
Lijepo kupis nov aparat (oko 40eur),das musteriji,(debelo) naplatis dekodiranje,prodas punjac,masku,bateriju,lcd...uz sve to dobro se i zaradi
POzdrav
[ skymobile @ 31.05.2005. 17:34 ] @
Citat:
shiljo:...prodas punjac,masku,bateriju,lcd...

Kome Siljo, znas li koliko ljudi ima takav tel?.... Da je neki SErikson pa hajde, ali kome da prodas to od sagema? Ne znam kod vas u BiH, ali ovde ih nece niko.
No Pedja, boli te patka, vratis i kazes, zao mi je ne moze, sto razbijati glavu i cekati da neko dodje i da ti trazi displey za bas taj sagem.
Ovo je neko moje glediste.
[ shiljo @ 01.06.2005. 09:06 ] @
Citat:
skymobile: Kome Siljo, znas li koliko ljudi ima takav tel?.... Da je neki SErikson pa hajde, ali kome da prodas to od sagema? Ne znam kod vas u BiH, ali ovde ih nece niko.
No Pedja, boli te patka, vratis i kazes, zao mi je ne moze, sto razbijati glavu i cekati da neko dodje i da ti trazi displey za bas taj sagem.
Ovo je neko moje glediste.


Pa,u pravu si da je "egzotican" aparat,ali dugorocno gledajuci,prodace se sigurno...

I mislim da nije pravo rjesenje vratiti i reci da ne moze da se dekodira,ode covjek kod nekog drugog,ovaj vidi sta se desava i eto ti musterije (nervozne) opet na vrata...jel' tako!?

"Samo posteno,pa ko koga..."-drzim se ovoga vec dugo i ne mogu se pozaliti
Pozdrav
[ cybercom @ 01.06.2005. 10:32 ] @
Samo imam jedan problem,gde naci takav aparat za 40e ?
[ shiljo @ 01.06.2005. 11:08 ] @
Citat:
cybercom: Samo imam jedan problem,gde naci takav aparat za 40e ?


Ovdje ih je bilo kod veletrgovaca kad mi je trebalo...
[ gsm service galant @ 09.06.2005. 16:52 ] @
I ja sam imao taj problem ali resio sam solomonski.
Slucajno mi se nasao jos jedan takav sagem , pa lepo sam otvorio i pronasao sam
vezu koja mi je trebala, a to je jedan mali kondenzator na donjem levom cosku plocice sa suprotne strane tako da trebalo mi malo vise posla ali na kraju sam otkljucavao taj sagem
[ shiljo @ 09.06.2005. 17:06 ] @
Citat:
gsm service galant: I ja sam imao taj problem ali resio sam solomonski.
Slucajno mi se nasao jos jedan takav sagem , pa lepo sam otvorio i pronasao sam
vezu koja mi je trebala, a to je jedan mali kondenzator na donjem levom cosku plocice sa suprotne strane tako da trebalo mi malo vise posla ali na kraju sam otkljucavao taj sagem


Ajd',budi ljubazan pa nam to lijepo nacrtaj,"solomonski" i "galantno"
Pozdrav
[ gsm service galant @ 09.06.2005. 17:19 ] @
Prijatelju, moracete nabaviti jedan isti takav aparat i lako cete naci taj kondenzator u gore pomenutom mestu, jer pravo da vam kazem ja trenutno nemam takav sagem
pa da vam nacrtam a to na pamet ne ide.
Pozdrav
[ shiljo @ 14.06.2005. 17:38 ] @
Slike su bile postavljene,ali je poruka (i jos par drugih) obrisana,ne znam iz kojeg razloga pa bih molio kolege moderatore da malo pojasne!?!?
Pozdrav
[ X-Cite @ 15.06.2005. 00:35 ] @
pala je baza jedan dan... mislim da je bilo 11.6. ili između 11. i 12.6... nije uspjeo full backup
[ shiljo @ 15.06.2005. 08:26 ] @
A-haaaa,hvala!
Evo prva...
[ shiljo @ 15.06.2005. 08:27 ] @
...i druga slika.
[ cybercom @ 15.06.2005. 08:59 ] @
Uf drugar,na ovom sagem-u si bas napravio hara kiri,kod mene nije bilo bas tako,jedan sam uspeo resiti tako sto sam malo zagrebao oko pada,posto nije udrugom lejeru,nego u prvom TP,samo su zafarbani i uspeo,a za drugi sam se namucio,nabavio sam drugi,premerio i odradio,ali nije odvaljen TP kao kod tebe,drugi je !
[ shiljo @ 15.06.2005. 09:50 ] @
Citat:
cybercom: Uf drugar,na ovom sagem-u si bas napravio hara kiri,kod mene nije bilo bas tako,jedan sam uspeo resiti tako sto sam malo zagrebao oko pada,posto nije udrugom lejeru,nego u prvom TP,samo su zafarbani i uspeo,a za drugi sam se namucio,nabavio sam drugi,premerio i odradio,ali nije odvaljen TP kao kod tebe,drugi je !


Jest',baš "uf"
U zurbi sam ga radio,"k'o žurio,test point slomio" !
POzdrav
[ mobmax @ 15.06.2005. 10:11 ] @
Kolega ja imam takav ispravan trebam displej a nije problem da ti to pokloniim samo skontaj kako da transportujemo,,,,
[ shiljo @ 15.06.2005. 10:22 ] @
He,he...ili da ja tebi poklonim LCD :)
Smislicemo nesto...
[ mobmax @ 15.06.2005. 11:01 ] @
Ne treba LCD jer kad ga napravim ne znam sta da radim sa njime hee....he..
[ shiljo @ 15.06.2005. 11:11 ] @
Citat:
mobmax: Ne treba LCD jer kad ga napravim ne znam sta da radim sa njime hee....he..


Ne znam sta drugo da kazem...hvala
Evo detalji na PP...
Pozdrav
[ shiljo @ 17.06.2005. 16:49 ] @
Jos jednom da se zahvalim kolegi na PCB-u
Pozdrav