[ NikolaR @ 23.07.2002. 14:09 ] @
Evo i mog problema. Na odredjenom sportskom sajtu treba da se ulogujem, sto uspesno mogu da uradim, ali kada probam bilo sta da pokusam od linkova sa strane da kliknem, ponovo sam prinudjen da se ulogujem itd. Rekli su mi da je problem u IE i da treba da probam sa Operom ili Netscape. Operu sam probao i sve je isto, cak su mi predlozili i cookies da obrisem ali bez pomoci. Potom mi je sugerisano da instaliram IE6 posle cega mi je crkao PC, pa sam ga jedva nekako popravio. IE6 i Netscape nisam pokusao, da li da probam? Da li iko zna sta je ovo?
Hvala
[ Gojko Vujovic @ 23.07.2002. 15:38 ] @
Otvoriš internet explorer, pa po menijima: tools/internet options/privacy i slider koji vidiš smanji na minimum.

U starijim verzijama se ova podešavanja drugačije dobijaju, ali sve se svodi na isto - sprečavanje explorera da blokira setovanje nekih cookie-a, što te najverovatnije sprečava da pogledaš taj sajt.

Ovo sve pod pretpostavkom da site koristi cookies i da je u tome problem..
[ NikolaR @ 23.07.2002. 18:18 ] @
Na zalost ne radi. Da li moze imati neke veze sa Javom?
Hvala
[ Gojko Vujovic @ 23.07.2002. 19:45 ] @
Jedino da daš link ka tom sajtu, pa neka neko pogleda i vidi do čega je..

Možda je problem i u samom sajtu, who knows.
Mada, brisanje kukija obično pomogne, i posle toga restart browsera pa opet na sajt. PRobaj ti to još par puta, i probaj obavezno mozilom: http://es.verat.net/pub/mozilla/windows/
[ NikolaR @ 24.07.2002. 15:12 ] @
http://www.sportnetwork.net/mainadmin
[ Dejan Krstic @ 24.07.2002. 18:26 ] @
Pa posto se koristi php skripta za autorizaciju to znaci da ona mora da u browser baci neki cookie kako bi sledece stranice znale da se korisnik autorizovao. Znaci problem je u browseru. Verovatno odbije cookie ili tako nesto.
[ NikolaR @ 24.07.2002. 18:53 ] @
Pa i ja sam mislio da ima neke veze sa cookies. A sta dalje?
[ Jbyn4e @ 25.07.2002. 15:32 ] @
Pa dalje pogledas PRVI odgovor koji ti je dat (od Gojka).
Drugim recima Tools->Internet Options, pa odaberes Security, pa recimo Custom Level, tamo pronadjes cookies i stavis sve tamo na enable...
[ NikolaR @ 02.08.2002. 17:48 ] @
OK, sada radi super.
Problem je bio sasvim smesan. U Regional Settings vreme je bilo dobro podeseno, ali je datum isao dan ispred,lol
Hvala