[ Jovan Marjanovic @ 25.07.2002. 14:32 ] @
Buduci da sam se prijavio da budem moderator i ovog foruma, mislim da je red da se predstavim onima koji me ne znaju vec sa Linux i C/C++ foruma.
Kao sto se da videti, zovem se Jovan, po profesiji sam inzinjer, radim za Hewlett Packard, i uza struka su mi Enterprise Backup Systems. Novi projekat koji radim je 100% u JAVA, i moram da priznam da posle 10 godinja programiranja u C-u sve vise i vise postajem JAVA ljubitelj.

Toliko od mene za sada.
[ Darko Pipic @ 25.07.2002. 16:22 ] @
Pozdrav Jovane, drago mi je da imamo josh jednog Java programera, mozda malo pokrenemo ovaj forum posto se uglavnom bazira na pocentickim pitanjima. Pozdrav
[ ultraKeen @ 26.07.2002. 07:29 ] @
zivela Java! :)
[ digitalman @ 17.03.2004. 20:17 ] @
Konacno neko iz C-a uvidja prednost Jave
[ mca @ 18.03.2004. 10:04 ] @
Citat:
digitalman:
Konacno neko iz C-a uvidja prednost Jave :)



Svako resenje treba da bude prema problemu, a ne zato sto je jedan jezik bolji od drugog....
[ digitalman @ 18.03.2004. 19:27 ] @
Citat:
mca:
Citat:
digitalman:
Konacno neko iz C-a uvidja prednost Jave



Svako resenje treba da bude prema problemu, a ne zato sto je jedan jezik bolji od drugog....


Svakako , ali mislim da nema dovoljno vremena da ucimo i OZBILJNO se bavimo sa vecim brojem program. jezika.
[ gojava @ 18.03.2004. 20:24 ] @
GoJava
[ mca @ 19.03.2004. 10:41 ] @
Citat:
digitalman:
Citat:
mca:
Citat:
digitalman:
Konacno neko iz C-a uvidja prednost Jave :)



Svako resenje treba da bude prema problemu, a ne zato sto je jedan jezik bolji od drugog....


Svakako , ali mislim da nema dovoljno vremena da ucimo i OZBILJNO se bavimo sa vecim brojem program. jezika.


Kao sto gospoda sa Pragmaic Programmer-a kazu, svake godine treba nauciti jedan novi programski jezik (da bi napredovao, video kako se isti problemi resavaju iz druguog ugla, i konacno znao kad sta da primenis). Naravno, ne treba svake godine menjati osnovni jezik u kome se radi, ali treba konstantno uciti
[ klocer @ 29.03.2004. 14:01 ] @
Dobro doso....
Ma ima li posla tamo kod tebe?