[ petitito @ 04.06.2005. 08:42 ] @
Da lije moguce dobiti info o korisniku,ako je registrovan naravno,samo preko njegovog broja??
[ Dejan Krstic @ 04.06.2005. 10:34 ] @
Ne.
[ capricornus @ 12.05.2007. 21:27 ] @


- Citiraj ovu poruku - petitito

Da lije moguce dobiti info o korisniku,ako je registrovan naravno,samo preko njegovog broja??




- Citiraj ovu poruku - Dejan Krstic

Ne.




Da li je situacija i dalje nepromenjena?
[ Masamunea @ 12.05.2007. 22:54 ] @
Da
[ momsab @ 13.05.2007. 16:17 ] @
u stvari,jeste moguce za odgovarajuce sluzbe :D
ima u dosta filmova, serija, emisija o tome

[Ovu poruku je menjao momsab dana 14.05.2007. u 14:02 GMT+1]
[ capricornus @ 13.05.2007. 23:40 ] @

Zahvaljujem.
[ Bonafides @ 24.01.2013. 11:53 ] @
Novo u Telefonskom imeniku

27.12.2012

Od sada i mobilni brojevi u Telefonskom imeniku

Ako ste mt:s privatni postpaid korisnik, sada imate mogućnost da, ukoliko to želite, objavite i svoj mobilni broj u našem Telefonskom imeniku.

Zahtev je besplatan i podnosi se jednostavno. Dovoljno je samo da pošaljete SMS poruku sa tekstom PRIJAVA na broj 6988. U roku od 24 časa zahtev će biti obrađen, a vi ćete dobiti povratnu SMS poruku sa potvrdom da su vaši korisnički podaci objavljeni u Telefonskom imeniku Telekoma Srbija.

Ako u nekom trenutku više ne budete želeli da se vaš mobilni broj i korisnički podaci objavljuju, pošaljite besplatan zahtev putem SMS poruke, sa tekstom ODJAVA, na broj 6989. U naredna 24 časa dobićete SMS poruku sa potvrdom da je zahtev prihvaćen i vaši podaci će biti izbrisani iz našeg Telefonskog imenika.

Zahtev za objavu i naknadnu odjavu objave podataka možete podneti i u nekoj od naših poslovnica.


http://www.mts.telekom.rs/inde...ovo-u-telefonskom-imeniku.html
[ ekof9 @ 25.01.2013. 14:37 ] @
Glupost nevidjena! Zasto bi bilo ko objavljivao broj u imeniku?

[Ovu poruku je menjao ekof9 dana 25.01.2013. u 23:23 GMT+1]
[ bakara @ 25.01.2013. 15:32 ] @
Citat:
ekof9: Glupost nevidjenja! Zasto bi bilo ko objavljivao broj u imeniku?

Zasto?

Pa da ga ljudi lakse nadju...
[ ekof9 @ 25.01.2013. 22:23 ] @
Izvini, molim te, ali mnogi i bez imenika imaju problema sa privatnoscu. A sad treba neko da stavi broj mobilnog u imenik?! Ma vazi....
[ KrkaCiC @ 25.01.2013. 23:15 ] @
Citat:
bakara: Zasto?
Pa da ga ljudi lakse nadju...


Npr evo zasto:
Danas trazio broj jedne radnje,naravno u imeniku,i naravno nisam nasao jer nemaju fix
E onda pretraga i nadjem na nekom tamo ZNJ sajtu da je vlasnik ostavio svoj broj mobilnog.
Da je njegov broj bio dostupan u imeniku stvari bi isle malo lakse

Postojanje ovakvog imenika vidim bas iz navedenog razloga. Sigurno nece neko ko je npr srednjoskolac ostaviti svoj broj
[ bakara @ 26.01.2013. 01:02 ] @
Citat:
ekof9: Izvini, molim te, ali mnogi i bez imenika imaju problema sa privatnoscu. A sad treba neko da stavi broj mobilnog u imenik?! Ma vazi....

Imenik i nije namenjen nekome ko ne zeli da se zna za njegov broj, mnogi placaju samo da se nadju u raznim imenicima.
[ agasoft @ 26.01.2013. 11:28 ] @
Aaa.
Privatnost...
Svako je zadužen sam za svoju privatnost.
Inače, ovo je odlična stvar.
Ja sam pre sedam osam godina u Hrvatskoj dobio mobilni broj na informacijama, baš sam se čudio.
Još me teta pitala, pošto zovem iz "inozemstva", da li hoću da me spoji s tim brojem direktno, na šta sam ja i pristao, jer je meni trošak isti pa isti.
I pitao sam se, kad će ovo kod nas, baš smo u trendu.
:)
Sve mislim da nas na ovo tera EU.
Ali, Telekom imenik, Telenor imenik, SBB imenik...
Pa valjda će za deset godina biti jedinstveni imenik pretplatnika...
Idemo tempo tempo.
:)
[ owim @ 27.01.2013. 20:39 ] @
^ Tako je! :) Ja sam se prijavio i sada sam u imeniku na sajtu 11811.rs, Bele strane. Korisna stvar.

Odjava jednostavna, samo jedan SMS i nema te više. ;)
[ Bonafides @ 30.01.2013. 10:15 ] @
Istina ili dezinformacija: cuo sam da se u ovaj Telekomov imenik mogu upisati i registrovani prepaid korisnici, bez obzira sto se u zvanicnom obavestenju to ne spominje, te da se registrovani prepaid korisnici prijavljuju u Telekomov imenik onom propisanom porukom za postpaid fizicke korisnike. Ima li neko neku informaciju?

Vidim da je bilo neke rasprave u vezi ovog imenika, pa da iznesem svoje misljenje. Vi, kao korisnik, niste po default-u uneti u imenik, vec ko ima zelju to moze uciniti naknadno. Mislim da su imenici jako korisna stvar i nadam se da ce jos vise zaziveti.
[ Bonafides @ 31.01.2013. 10:52 ] @
U vezi mog prethodnog posta. Zvao sam juce njihov Korisnicki servis i rekli su mi da se u imenik mogu upisati i prepaid registrovani korisnici, bez obzira sto to ne stoji u saopstenju. Kazu da je procedura ista kako je navedeno u saopstenju za postpaid korisnike i da nakon poruke sa prijavom stize poruka u kojoj je potrebno popuniti ime i adresu. Toliko o tome...

Off topic: juce je na mojoj mt:s kartici stigla poruka da ce mi za 3 dana automatski biti produzena Mix tarifna opcija iako se ne nju nikad nisam pretplacivao. U istom razgovoru mi je receno da na mom broju nema te opcije i da je u pitanju sistemska greska, te da je poruka iste sadrzine stigla i drugim mt:s korisnicima.
[ ekof9 @ 31.01.2013. 12:45 ] @
^ A skidanje kredita za mix t.o? Pa posle natezanje da to nisi aktivirao...
[ Bonafides @ 01.02.2013. 10:15 ] @
Ma sigurno je doslo do greske u sistemu. Ja pre mesec dana nisam imao toliki kredit na tom broju da bih mogao aktivirati Mix, a ni sutra necu imati toliki kredit da mi je oni sami aktiviraju. Ja sam ovih aktivirao PromoPREPAID, pa moguce da je sistem pobrkao loncice.
[ VIDAKOVICV @ 10.02.2013. 16:33 ] @
Ja pokušah da registrujem u imenik neki stari prepaid broj, koji je sigurno registrovan, vraća mi se poruka da moj zahtev ne može biti prihvaćen i da posetim neku od poslovnica.
[ Bonafides @ 12.02.2013. 12:26 ] @
Ne znam, ocigledno da je rec o kontradiktornim informacijama. Dva puta sam zvao njihov Korisnicki servis i u oba slucaja su mi potvrdili da registrovani prepaid korisnik imaju mogucnost upisa u Imenik, ali sam im isto tako juce pisao na njihovoj Facebook stranici gde mi je odgovoreno da to vazi samo za postpaid korsnike. Kad je u potanju mt:s, kontradiktornost je kod njih je tradicija...