[ Presretac @ 04.06.2005. 20:30 ] @
Pocelo je pocelo....

Pojavili su se prvi pre paid brojevi (opseg 063/19-xx-xxx) za 100 dinara u prodaji i sa njima i najnovije usluge u Mobtelu.

1. Korisnici jutros nisu imali mogucnost da aktiviraju svoj broj!

2. SMS se tarifira kao u medjunarodnom saobracaju odnosno ~7 din po poruci.

3. Prilikom provere kredita korisnici dobijaju poruku da nisu pre paid korisnici.

4. Oni koji su pak uspeli da aktiviraju broj nemaju mogucnost da pozivaju.

A najnovija usluga je "dvojnik u 21. veku".

Naime, radi se o tome da je opseg 063/19-xx-xxx rezervisan za post paid i da su u medjuvremenu vec neki brojevi prodati.

Tako da se jedan novi vlasnik pre paid broja veoma prijatno iznenadio kada je shvato da moze da telefonira i bez kredita a vlasnik ISTOG TOG post paid broja veoma neprijatno kada mu je prilikom pokusaja pozivanja govorni automat rekao da nema kredita!!!

A takvih je danas mnogo...

P.S. Na stranu to sto u Sapcu i okolini trenutno mreza uopste ne funkcionise a na teritoriji cele Vojvodine ne funkcionise GPRS....

Ziveo Mobtel!!!

[Ovu poruku je menjao Presretac dana 05.06.2005. u 01:04 GMT+1]
[ Miroslav Jeftić @ 04.06.2005. 23:25 ] @
Da, moram i ja da primetim da mi je već duže vreme u Rumi prilično slab signal a ponekad mi se i gubi iako sam manje od 1km od najbliže bazne stanice. Čak mi se dešava i da kad se nađem maltene 50 metara od stanice signal bude 4/5 i vrlo retko 5/5. Dok je na istom telefonu sa telekomovom karticom signal konstantno 4/5 ili 5/5 tamo gde je Mobtel na 2 ili se gubi. Jedino me odlično rešen email još uvek drži na Mobtelu...