[ djdzo @ 06.06.2005. 21:49 ] @
Imam strasan problem sa mrezom.
Imam dva racunara umrezena i sve je radilo do danas. Stvar je u sledecem:
Na glavnom racunaru vidim oba racunara u My network places ali na drugom vidim samo naziv glavnog i ne mogu da mu pristupim. Izbacuje poruku kako mi nije dozvoljeno da pristupim tom racunaru. Imao sam instaliran SP2 ali sam ga anistalirao. Sa glavnog racunara mogu da pristupim drugom bez problema. Sve to pocelo da zajebava posto sam pokupio nekog trojanca na netu. Imao sam instaliranog eTrust antivirus, ali on nije mogao da ukloni taj virus, navodno ga obrise a posle sekund se pojavi ponovo isti virus.
Ima li neko ideju sta da radim osim da probam da uklonim trojanca.
Hvala!

[Ovu poruku je menjao trooper dana 07.06.2005. u 01:22 GMT+1]
[ Milos Stojanovic @ 07.06.2005. 00:21 ] @
Kad ukloniš sve viruse, onda se javi, a u međuvremenu probaj da središ Windows File Sharing kao što piše u TOPovanoj FAQ temi u ovom podforumu.
[ djdzo @ 07.06.2005. 22:40 ] @
Nasao sam problem, mada on nije za ovu temu
On se zove Win32.efewe.E. To je neki crvic koji blokira mrezu i ne znam kako da ga uklonim. Ne mogu uopste da nadjem remove tool za njega. Ne pomaze ni jedan antivirus (probao sam 5-6 razlicitih), takodje sam probao i Adware Away. Uopste ne znam sta da radim.
[ djdzo @ 08.06.2005. 22:35 ] @
Ocistio sam racunar od virusa ali i dalje imam problem. Jos uvek mreza radi samo u jednom smeru. Sve je sherovano po propisu