[ djmrky @ 07.06.2005. 10:53 ] @
kojim programom se to moze uraditi (ZNACI MPEG2), ali da ne radi ponovni rendering parceta koje hocu da isecem, nego samo da mi izvadi npr od frejma do frejma

znaci varijanta kao sto to ume lepo da uradi virtual dub sa avi-jima u direct processing modu

p.s. NISAM uspeo to da izvedem sa Vegas-om, pa mi npr. parce od 3 min "iseca" 15min (i ko zna sta jos uradi sa samim sadrzajem fajla)

Hvala unapred
Pozdrav
[ speedman @ 07.06.2005. 12:09 ] @
mpeg2schnitt
[ djmrky @ 08.06.2005. 07:27 ] @
he, a koji bi to format trebao da otvara ovaj program, u open dialogu nece da prikaze nijedan fajl,a kad ukucam celo ime onda kaze da format nije podrzan, probah da ga prevarim i sa .mpeg i sa .vob i jos svasta ali ne ide nikako

verzija se zove Mpeg2Schnitt v0.6l

a fajl je snimljen sa tv-a, sve lepo sa izabranim mpeg2 formatom
(i Gspot uredno prijavljuje da je to mpeg2 format (posle rendering-a naravno))

Sta tu nije u redu?
Pozdrav
[ foxzr @ 08.06.2005. 08:57 ] @
Uzmi Womble MPEG Video Wizard, i uzivaj.

CU
[ speedman @ 08.06.2005. 10:17 ] @
ako ti ne radi probaj ovaj drugi, taj womble, meni mpeg2schnitt radi ok
[ maric1 @ 08.06.2005. 15:13 ] @
isti problem kao i djmrky
[ antihistamine @ 19.10.2006. 18:54 ] @
mpeg2cut2.....
[ Kosta ******um Rex Persia @ 20.10.2006. 01:39 ] @
VideoRedo ( www.videoredo.net ) je ubedljivo najlakši a i veoma je brz. Preporuka.
[ kontradisk @ 30.10.2006. 00:23 ] @
Ja u tu svrhu koristim Womble Mpeg-VCR 3.14. Pokazao se odlicno. Ranije sam koristio mpeg2cat.
[ djyova @ 30.10.2006. 05:07 ] @
Jos jedna preporuka za Womble Mpeg2VCR.
[ Gasasoft @ 06.11.2006. 23:15 ] @
Što ljudi ne probate TMPGEnc MPEG Editor http://www.pegasys-inc.com/en/index.html meni odlično radi.
[ djyova @ 12.11.2006. 22:39 ] @
Evo ti nekoliko od mojih razloga. Kada na primer iz Ulead Video Studija snimam u Mpeg2 i hocu da multipleksiram DVD, UVS ga (iako se radi o materijalu koji je on sam nasnimio) enkodira, i to traje... Medjutim kada taj materijal samo otvorim i nasnimim iz Womble Mpeg2VCR, UVS ga ne enkodira i odmah pocinje sa multipleksiranjem. Probao sam iz raznih drugih programa, pa i sa tim koji ti pominjes, da secem Mpeg2 materijal, ali sam utvrdio da Womble Mpeg2VCR najbrze, najstandardnije, i najpouzdanije odradi taj posao. Problem sa njim je sto ima malo arhaican dizajn, pa odbija vecinu korisnika, ali slozices se da je pouzdanost bitnija od dizajna. Takodje, imao sam jedan materijal u kome je u ostalim programima, u kojima sam probao da ga isecem, zvuk bio desinhronizovan sa slikom. Jedino ga je Womble Mpeg2VCR isekao bez da desinhronizuje zvuk i sliku.
[ MilanRS @ 02.12.2006. 14:00 ] @
VideoReDo, imam ga duže vrijeme i prezadovoljan sam. Lako se barata, precizan je, prilično brzo radi. Ja sam ga koristio (i dalje koristim) za isijecanje reklama iz nekih snimaka sa tv karte.
Samo pazi, ako budeš skidao (ilegalnu) krekovanu verziju, ima jedna verzija koja je neispravna kad se upiše kod, obriše originalni snimak a isječeni ne valja. To je januarska verzija. Znači, traži najnoviju verziju, mislim da je jun 2006. i ništa ne brini.