[ steewsc @ 08.06.2005. 17:29 ] @
Skoro sam se prebacio na GMAIL (sa Yahoo-a).
Kako, da kada mi stigne poruka na moj nalog na
YAHOO-u, automatski se prebaci (poruka) na moj nalog na GMAIL-u.
Da li je to i kako moguce !!!
[ biotech @ 08.06.2005. 18:01 ] @
ako imas *@yahoo.co.uk onda ces moci da forvardujes na gmail (znam da daju pop ali za forwarding ne znam sigurno
[ HoT_Steppa @ 10.06.2005. 00:03 ] @
Ako te mrzi da se logujes odvojeno za yahoo, stavi ga da primas njegov mail u outlook express uz pomoc programa yahoopops (takodje mozes i za gmail da namestis).
Ja 3 naloga sa yahoo skidam istovremeno u OE.
[ steewsc @ 12.06.2005. 12:00 ] @
Imam @yahoo.com i ne mrzi me da se logujem na sajtu,
ALI interesuje me kako da forwardujem postu.
[ Nix @ 29.11.2005. 01:16 ] @
hm..to i mene interesuje... ?
imam [email protected] i dosta mi je vise spama! prebacujem se na Gmail.
Ali dobar deo zna moju adresu itd,itd..kako da forvardujem na gmail...ima li nekih novosti ? svaka informacija (savet) u vezi prelaska yahoo,gmail je dobrodosla...
[ aleksandaraleksandar @ 29.11.2005. 02:25 ] @
1. export imenika sa yahoo naloga
2. import imenika u gmail
3. slanje mail-a celom imeniku, sa naznakom stare i nove adrese
4. ukljucivanje na yahoo "automatske poruke" (o odmoru valjda): "... moj novi mail @gmail.com hvala"

ili platiti pop3 & FW usluge.

5. sacekati nedelju dana, da stignu mailovi od svih mailing lista koje pratite; azurirati podatke novom adresom.

[Ovu poruku je menjao aleksandaraleksandar dana 29.11.2005. u 03:27 GMT+1]
[ random @ 29.11.2005. 06:50 ] @
Citat:
HoT_Steppa: Ako te mrzi da se logujes odvojeno za yahoo, stavi ga da primas njegov mail u outlook express uz pomoc programa yahoopops (takodje mozes i za gmail da namestis).
Ja 3 naloga sa yahoo skidam istovremeno u OE.


A jel baš mora u outlook express? :o)
[ sk300 @ 26.05.2006. 10:01 ] @
pogledaj tutorial
idi u svoj acount> u gornjem desnom uglu "pomoc"> Take the Gmail Tour (Flash 6 required)
iako je help dosadan vrijedi ga nekad procitati. ima korisnih stvari
[ NorthGate @ 08.12.2006. 00:38 ] @
Imam i ja Gmail nalog,ali neće nešto da ih prosledjuje i ako je sve namešteno kako treba,bar mislim da je tako.
Otvorio sam jedan nalog na yahoo.it i namestio da mi prosledjuje poruke na drugu mejl adresu,ali poruke ne stižu.Napominjem da imam još jedan nalog na yahoo.co.nz i sve je radilo radi ok do juče kad sam otvorio novi i sad ni jedan ni drugi ne prosledjuju poruke.
Probao sam sa nekoliko razlicžčitih da pošaljem,ali oni se zadržavaju tamo,a ne prosledjuju ih kao što bi trebalo.
[ Mitkoni @ 12.03.2008. 23:55 ] @
Primetio sam jos jednu slicnu temu, ne znam da li je korisnik mislio isto sto i ti npr. da vise adresa prebaci da mu sve stize na gmail.

Ja imam nekoliko adresa...

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

itd...


sve sam to uradio forward na gmail.

preko: www.msn.com

Krace upustvo: Krenete kreirati za accaunt msn messengera i onda dati e-mail forvardujete na gmail. Lahko je, enjoY! ;)
[ boing @ 24.03.2008. 00:15 ] @
Citat:
Mitkoni: Primetio sam jos jednu slicnu temu, ne znam da li je korisnik mislio isto sto i ti npr. da vise adresa prebaci da mu sve stize na gmail.

Ja imam nekoliko adresa...

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

itd...


sve sam to uradio forward na gmail.

preko: www.msn.com

Krace upustvo: Krenete kreirati za accaunt msn messengera i onda dati e-mail forvardujete na gmail. Lahko je, enjoY! ;)




Mozes li i nama laicima malo detaljnije da objasnis kako si to uspeo i kako mi to da izvedemo.
Hvala unapred!
[ Ciprijani @ 26.09.2008. 11:10 ] @
Kad udjes u gmail idi na settings pa accounts i tu mozes da podesis.To meni odavno radi i sve mailove(gmail i yahoo) mi prosledjuje u outlook