[ darcorad @ 09.06.2005. 18:31 ] @
Dali je neko upucen u to. Prebacim sliku na tv, tj kloniram je, a on nece sve da pusta na tv-u. Pusta samo .avi fajlove a ostale nece. Na tv-u mi je samo prozor ljubicaste boje a na monitoru je sve ok, film ide. Dali neko zna sta je u pitanju. Pre nego sto sam reinstalirao xp sve je bilo u redu. Dali neko zna sta treba da radim da bi i na tv-u sve video???
[ prsic @ 09.06.2005. 19:29 ] @
ja imam drugi problem,posle reinstalacije nemogu uopste da gledam sliku sa racunara na tv,mozda sam lose spojio kablove,jel moze da mi objasnis kako si ti povezo,ubacujem u cinc...
[ Psychodelic @ 09.06.2005. 20:23 ] @
Momci malo ste zalutali u ovaj forum, ali kad ste već tu reći ću da u grafičkom sistemu u kratici Overlay treba uključiti Theater Mode, a z kratici Displays / TV Monitor podesiti na PAL b/g. Ostale opcije ostaviti na default vrijednostima. Ako i dalje ne radi, tražiti pomoć na nekom forumu prikladnijem za tu temu.

Pozdrav!
[ sbanjac @ 12.06.2005. 20:33 ] @
hm ta kartica je s***** za tv output, bez uvrede... ramdac joj je ocajan... inace ukoliko nastavis iamti problema nadjisi program TVtool zna dosta pomoci oko toga... ukoliko budes imao problema sa nalazanjem tog programa PP me