[ Aleksandar-Nis @ 12.06.2005. 22:36 ] @
Pozdrav svima,

Sto se ove oblasti tice priznajem da nemam pojma. Ljudi, sve sto treba da uradim je da prebacim jedan DVD u DivX format... I sad sam se naso u cudu! Neznam ni koji program ni kako... To "kako" i nije problem, provalicu, ali oko izbora software-a mi je stvarno potrebna pomoc. Zato brzo, ako neko zna neki program koji to radi fenomenalno (a verujem da na ovim prostorima to zna poprilican broj ljudi) neka mi napise za koji program da se opredelim (moze i vise pa cu videti koji meni najvise odgovara) i ako je ikako moguce adresu sa koje doticni moze da se downloaduje...

Unapred se zahvaljujem i C A O
[ VTZ @ 12.06.2005. 22:55 ] @
Za dekriptovanje DVD-a na HDD koristi DVD Decrypter. Poslednja meni poznata verzija je 3.5.4.0. Tako dekriptovan materjal ćeš najlakše prebaciti u DiVX pomoću programa koji se zove AutoGordianKnot (AutoGK). Ja koristim verziju 1.95. Oba programa su user friendly i nećeš imati nikakvih problema sa prebacivanjem. Pitaj šta te zanima u vezi ovoga.

Kao alternativu AutoGK-u, možeš probati i Magic DVD Ripper v3.2.

Pozdrav.
[ Zoran Milovanovic @ 13.06.2005. 00:39 ] @
@aleksandar-nis,
Dobrodoso, pre nego sto postavis ikakvu temu pokusaj ta potrazis rezultate pomucu pretrage, jer ovo si mogo da dobijes za 5min pomocu pretrage, a ti si postavio temu (koja vec postoji - nisam siguran 100%), na koju mozes dobiti odgovor mozda i posle mesec dana. Nadam se da me razumes, bez uvrede...


Srecno...
[ bakara @ 13.06.2005. 17:31 ] @
Citat:
VTZ

Kao alternativu AutoGK-u, možeš probati i Magic DVD Ripper v3.2.

A tu je i dr. divx prostije ne moze...
[ Pharos @ 13.06.2005. 19:05 ] @
Ne koristi Dr. Divx ni za živu glavu!
pOz
[ Aleksandar-Nis @ 14.06.2005. 13:27 ] @
OK, hvala za savet svima
[ bakara @ 14.06.2005. 16:13 ] @
Citat:
Ne koristi Dr. Divx ni za živu glavu!

A sto, sta mu fali? On je najjednostavniji (ne kazem najkvalitetniji) za
koriscenje...
[ miLOSm @ 25.06.2005. 17:26 ] @
Kad smo vec kod ovih programa može li AutoGK da se podesi da radi 1 pass a ne dva.
Ova opcija bi mi mnogo znacila.
P.S. nije bitno da li ce ovo podesavanje biti vezano za DivX ili XVID