[ Milos_Nis @ 15.06.2005. 20:50 ] @
Interesujeme da li znate koji je najbolji wireless provajder u Nisu
Neznam za kog da se odlucim
1.Medianis ili mreza nis
2.Banker
3.Ninet
4.ITS
Molim vas da mi pomognete ako znate
[ Marinković @ 15.06.2005. 22:00 ] @
Od ITS-a bezi na kilometar.Totalna su katastrofa.Ja trenutno koristim Ninetov bezicni i stvarno sam i vise nego zadovoljna.Za ostale stvarno ne znam,nisam probala pa ne zelim ni da ih komentarisem.
[ |MilaN| @ 15.06.2005. 23:43 ] @
Iz licnog iskustva ti preporucujem ITS.
[ Marinković @ 16.06.2005. 00:52 ] @
Ma slobodno ti izaberi kog hoces.Meni je svejedno.Nemam nikakve ni koristi ni stete od toga.Samo znaj da im je reklamiranje na ovom forumu jaca strana i mnogo bolja od njihovog interneta.Doticni "cvele_wireless" ti je dobar primer za to.Registrovao nick za jednokratnu upotrebu samo da bi odbranio ITS.A ti sam proceni da li bi obican korisnik ovako odreagovao.Cisto sumnjam.A to koliko su dobri najbolje ti moze pokazati to sto su zatvorili forum na svom sajtu jer su se njihovi korisnici (a mnogi od njih su sada bivsi korisnici) "usudili" da kritikuju njihovu uslugu i poceli masovno da ih pljuju.Probaj bilo kog drugog a njih zaobidji u sirokom luku.
[ cvele_wireless @ 16.06.2005. 01:38 ] @
Ja nisam niko drugi nego korisnik ITS-a a ti mozes da pricas sta god hoces ali ITS ima najaci link u nisu a taj ninet do skoro je imao 256k i hvalim ih jer si najaci videcs za pola godine kakva ce to firma da bude a ti samo koristi ninet i placaj im 30 evra mesecno ja nemam nista protiv
[ Nikola Denić @ 16.06.2005. 02:02 ] @
myITS
[ igor76 @ 16.06.2005. 11:05 ] @
Posto sam u sastavu ITS ,necu da mnogo havalim nas samo mogu da kazem,dobices test nalog pa probaj ,vidi i odluci.
Pokrili smo 90 % grada,pored nisa pokrili smo Blace i Krusevac.
Sto zanci da mozes as svojim nalogom bilo gde da se konektujes.

PROBAJ SVE PA SAM ODLUCI....
[ Milos_Nis @ 16.06.2005. 11:28 ] @
Pozvao sam NINET i zatrazio test nalog ,dobio sam nalog na sat vremena ,ono ne vredi ni 5 pare ,znaci ninet otpada,Banker neda test nalog a i cene su im paprene,ostaje mi da probam jos Medianis i ITS,
[ cvele_wireless @ 16.06.2005. 14:15 ] @
Ja ti predlazem ITS. ZAGARANTOVANO
[ randjeli @ 16.06.2005. 17:18 ] @
Ja sam jos jedan bivsi korisnik ITS-a.Ako ti internet treba samo da gledas strane a da nista ne skidas onda su srednje zalosni.Od 30 dana 10-15 ne radi uopste ili katastrofalno.
NIKAKO ITS!!!!!!!!!
Trenutno koristim drugog provajdera ali necu da ih reklamiram,a ovi na forumu su uglavnom iz ITS-a,tako da nije cudo da ga hvale.
Jos jednom - neprofesionalni,bezobrazni,neljubazni - ITSolutions is not solution!!!!!
[ igor76 @ 16.06.2005. 20:04 ] @
Zamolio bih te da ne blatis registrovao si se da bih blatio
to bih isto bilo ko da ja pricam kakav si doktor


[Ovu poruku je menjao igor76 dana 16.06.2005. u 21:59 GMT+1]
[ randjeli @ 16.06.2005. 20:38 ] @
Iz Igorovog odgovora se vidi da nisam lagao da sam na srecu bivsi korisnik ITS-a,te mi mozete verovati da imam katastrofalno iskustvo.
S obzirom da mi je namera da informisem ljude a ne da se prepucavam,necu vise da pisem na ovu temu.
ZAKLJUCAK IZ SVEGA PRETHODNOG:
Ne lecite se kod mene i ne koristite ITS kao provajder.
Haugh,ja sam svoje rekao
[ Marinković @ 16.06.2005. 20:50 ] @
Igore kada završiš medicinu javi se čoveku pa ga onda kritikuj.A u međuvremenu završi osnovnu školu pa ćeš možda i naučiti da se piše "da bi blatio" a ne "da bih blatio".
[ randjeli @ 16.06.2005. 21:45 ] @
Mislio sam da ne pisem vise,ali ipak jedno pitanje:
Mislis da predskolsko nije dovoljno za ovako visoko kvalifikovan posao?
[ Marinković @ 16.06.2005. 22:04 ] @
Za šta?Za pentranje po krovovima?Au stvarno ne znam.Čekaj moraću da pitam svoju mačku koja je škola potrebna za to.Javiću ti.
[ randjeli @ 17.06.2005. 01:29 ] @
Jos jedno obavestenje- u ovoj poruci je stajalo najgori doktor na svetu pa je izmenjeno,sto se i vidi:

Zamolio bih te da ne blatis registrovao si se da bih blatio
to bih isto bilo ko da ja pricam kakav si doktor


[Ovu poruku je menjao igor76 dana 16.06.2005. u 21:59 GMT+1]

To me naravno uopste ne brine - brinu me kritike ljudi koje cenim.
Inace taj isti Igor76 me je i zvao na telefon da PRETI I PSUJE - mozda ce nekome ova informacija biti bitna kad bude odlucivao.
Nesto sam mu odgovorio a ono sto nisam sad cu:
"I ja tebi istom merom i po slicnom spisku"
Naravno,ukoliko ne dobijem izvinjenje za prostacko ponasanje - na forumu ili preko maila koji takodje zna - tuzicu ga(to je ionako sad moderno).
Nislije i ostali - dobro razmislite pre odluke o provajderu!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ igor76 @ 17.06.2005. 09:36 ] @
Nije problem niko da ti se izvini,Ali ti si bio nas korisnik ,nije ti odgovaralo,vratili smo ti novac za opremu,i sve je bilo OK.Zato nemoj d ablatis nikog.
[ ubica_lezbosa @ 22.04.2006. 12:56 ] @
Ako vidite >>>oxide_1<<< javite se na icq no. : 141-058-650 ... Dacu vam free nalog pa probajte... POZDRAV!!!