[ Djomloun @ 01.08.2002. 16:06 ] @
Da li se neko desava sledece? Da zove konekciju, znaci cujem fino kako vrti modem i zazvoni mi telefon, i tel zvoni a onaj kuca a kada dignem slusalicu brate pisti i vristi na sve strane(mikrofonija) ili recimo surfujem i tras zvoni tel ja u rebusu, i on zvoni a ja surfujem, i naravno kada dignem slusalicu pukne veza. Mislim bas neki zesci tripovi BTW nemam ISDN.
[ Dejan Krstic @ 01.08.2002. 16:35 ] @
Pa imas problema sa telefonskom linijom. Imao sam ja tripova kad sam obavljao voice poziv i kada me neko zove ne daje mu zauzece nego zvoni telefon (iako razgovaram) i posle drugog zvona taj mi upadne u vezu sa ovim prvim.

P.S. Nikad nisam zvao konekciju :)
[ NLO @ 01.08.2002. 17:19 ] @
Citat:
Imao sam ja tripova kad sam obavljao voice poziv i kada me neko zove ne daje mu zauzece nego zvoni telefon (iako razgovaram) i posle drugog zvona taj mi upadne u vezu sa ovim prvim.

to se mojoj babi deshava vec 10tak godina... ej bre to nije loshe od pre 10 god moja baba ima call waiting :)
[ Dejan Krstic @ 01.08.2002. 23:58 ] @
I onda onaj baja iz Telekoma pred anketnom komisijom izjavljuje da nije moguce da dva korisnika obavljaju razgovor a da treci slusa :)))