[ BigBrother2005 @ 20.06.2005. 16:02 ] @
Interesuje me CompTia-in sertifikat Security +, naime kupio sam knjigu od Cet-a ali na njihovom sajtu ne vidim nigde taj kurs. Da li neko zna neko drugo mesto gde bi se taj sertifikat polagao? Takodje me interesuje vashe mishljenje o EHC sertifikatu?
[ red devil @ 30.06.2005. 22:23 ] @
CET nema veze s tim. Ispit mozes polagati u Prometric ili VUE ovlascenom testing centru. Sto se tice kupovine CET-ovog prevoda knjige mislim da to i nije bas najbolji potez jer sam imao prilike da vidim kako izgledaju njihovi prevodi. Pretpostavljam da ces ispit polagati na engleskom jeziku (srpski nije podrzan) tako da je najbolje resenje i spremati ga iz literature na engleskom.

[Ovu poruku je menjao red devil dana 30.06.2005. u 23:27 GMT+1]
[ BigBrother2005 @ 06.07.2005. 03:59 ] @

Citat:
red devil: CET nema veze s tim. Ispit mozes polagati u Prometric ili VUE ovlascenom testing centru. Sto se tice kupovine CET-ovog prevoda knjige mislim da to i nije bas najbolji potez jer sam imao prilike da vidim kako izgledaju njihovi prevodi. Pretpostavljam da ces ispit polagati na engleskom jeziku (srpski nije podrzan) tako da je najbolje resenje i spremati ga iz literature na engleskom.


Znaci u bilo kom ovlacenom centru... ili?
Knjiga jeste loshe prevedena ali nije bitno... uchim se iz drugih izvora...
[ red devil @ 10.07.2005. 21:51 ] @
U bilo kom!
[ Pablo @ 14.09.2005. 16:19 ] @
Pa CET je ovlasceni testing centar, i jedini u nasoj zemlji gde se mogu polagati ispiti za CompTia sertifikate (preko Vue)


U CETu mozes polagati za bilo koj CompTia sertifikat. Mozda su te zbunili kursevi koje mozes pohadjati u istoj skoli. Jer samo su A+ i N+ podrzani.
[ filo @ 14.09.2005. 23:17 ] @
letimicnim pogledom na www.prometric.com
mozes doci do zakljucka da cet uopste nema pravo da kod njih polazes comptia ispite tako da te malo na(za)vlace....kao i za dosta drugih stvari ali to nije tema nase emisije
prometric autorizovani centri za comptia kod nas su
informatika, cpu, sc akademija, vinca i digit montenegro
[ Binary Mind @ 27.10.2005. 16:35 ] @
CET je Pearson VUE authorized testing centar http://www.vue.com/ i kod njih se polazu CompTIA ispiti jer za to polazu svako pravo kao i Prometric testing centri. Ja sam polozio oba ispita za A+ kod njih a uskoro cu i Network+.

[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 27.10.2005. u 17:36 GMT+1]
[ marelli @ 14.05.2007. 16:48 ] @
Momci,da nije tu knjigu izdala Kompjuter Biblioteka?A ne CET!