[ v.marko @ 23.06.2005. 12:57 ] @
Zdravo svima,

imam problem sa Nokia N-gage telefonom.
Nedavno sam instalirao program koji snima razgovore.
Pri jednom takvom snimanju, nisam obratio paznju na slobodan prostor na sistemu tako da je ovaj program totalno popunio telefon i dosao sam u situaciju da ne mogu da podignem operativni sistem.
Na ovom forumu sam nasao metode sa resetovanje telefona(stonoga reset ili tako nesto)

Da li ovakakvo resenje ostavlja brojeve koji se nalaze na telefonu(50% telefona imam na kartici 50% na telefonu)?

Hvala
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.06.2005. 22:12 ] @
Stonoga reset ti neće raditi na N-Gageu i drugim Symb v6 platformama. Inače, obrisao bi ti imenik.
Dokle dođe boot?
3650 ima safe mode..sasvim je moguće da fora radi i kod N-Gagea. Ako se dobro sećam, držiš pritisnutuolovčicu dok se mob pali. Googlaj za "nokia 3650 safe mode" i naći ćeš.
[ Johnnyy @ 24.06.2005. 10:35 ] @

Vec sam probao tu kombinaciju "olovka" + "zelena slusalica" dok se tel pali, ali se ne desava nista.
Problem je nastao zbog prepunjene memorije, i u pocetku se sistem maltene podigne do kraja, izbaci poruku da ima malo memorije i restartuje..., medjutim sada samo stoji nokia logo neko vreme, ne dodje ni do pola boot-a pa restart - i tako u nedogled.
Poludecu vise bez telefona i uopste mi nije vazno sta ce da ostane od podataka ( mada bi bilo lepo da prezivi imenik :), tako da prihvatam bilo koje formatiranje samo da tel ponovo proradi!!!
btw: Ovo je moj telefon i problem, Marko je samo postavio za mene;>
[ cveleks @ 25.06.2005. 17:17 ] @
Probaj da podignes telefon sa izvadjenom karticom. Meni je to nekoliko puta pomoglo.