[ prsic @ 23.06.2005. 23:04 ] @
Nervira me sto moram da se brijem pa me zanima da li mogu nekako da usporim rast brade ili nesto trajno :)
[ kv66 @ 23.06.2005. 23:28 ] @
postoji samo jedan nacin ali bojim se da ti se nece svideti,malko je radikalan:kastracija...
[ veseliz @ 24.06.2005. 10:11 ] @
MA pusti,, pitanje je super! I mene zanima isto,,, i bas sam se raspitivao,,, i jedino na sta sam naleteo a da radi je ovo.....

Moj frizer (a i super drugar) ima foru, da se "brije" sa masinocom za sisanje,,,, koju podesi na najmanje i da ne cupa, i samo polako, naravno, nikada tako ne mozes da se izbrijas, ali ima bas bas jaku bradu, kao moju, i tako mu je uspelo da mu tri puta raste sporije nego kada se brija brijacem... Znaci poraste mu za nedelju dana, onoliko koliko bi mu porasla za tri dana od prilike... I brija se tako jednom nedeljno, a ne izgleda da je zarastao,,,, nego kao da mu je par dana samo raslo...

Naravno da bi postigao efekat da se uspori rast na taj nacin treba barem nekoliko nedelja....

ako te zanima informacija iz prve ruje... mozes i njega da pitas, evo ti link ka njegovom sajtu, imas ja mislim i kontakt... www.frizer.co.yu
[ prsic @ 25.06.2005. 10:56 ] @
Danas idem da kupum masinicu mada ja vec imam "elektricni brijac" (kako drugacije da ga nazovem) , ja bih vise voleo kada bi postojala neka krema da uspori rast dlacica , jel zna neko
[ tarantulla @ 26.06.2005. 03:42 ] @
Nemacki naucnici su dokazali da zatvaranjem pora i rupica gde rastu dlake,dolazi do usporavanja rasta zbog kiseonika,to su uradili pomocu selotejp trake,koju su lepili tokom noci na odredjena mesta,posto nocu najvise dolazi do lucenja nekih ? hormona koja su zaduzeni za rast dlake.ko veruje veruje treba sve probati!
[ riki45 @ 13.01.2011. 11:27 ] @

- ostavi se toga... usput,čuo sam da brada i nokti rastu /izvijesno vrijeme/ i poslije smrti ?=
[ VlaK @ 13.01.2011. 19:14 ] @
^^ To za rast kose i noktiju posle smrti sam pitao jednog sudskog patologa i on mi je rekao da je to glupost.
[ Milos911 @ 13.01.2011. 20:46 ] @
^^^ posle smrti se koza povlaci (ili skuplja, ili kako god) i zbog toga izgleda da rastu nokti i kosa. Btw, mislim da se covek posle pet godina snasao?
[ Lazar-I @ 07.02.2011. 23:42 ] @
Usijano gvožđe bi moglo da reši problem.