[ TOMO_L @ 24.06.2005. 11:08 ] @
ljudi ,ima li nekog ko ima malo vremena da mi da neki savetkako bih resio probleme .
Dakle,imam problema sa prikazivanjem video materijala.ne mogu da pustim Dvd divx.
znaci probao sam sa svim plejerima asus dvd radlight,mv2,micro dvd media pleyer.kasnije sam nesto pokusavao da nasteleujem ali nije islo.zatim sam pokusao sa reinstalacijom operativnog sistema(xp) instalirao sam drivere koji su dosli sa grafickom karticom,(graficka je his exkalibur 128mb)zatim opet kodeke za divx pa pleyerei nista opet radi isto kao pre,znaci poneki put se cuje samo zvuk a na mestu gde treba da bude slika ekran je crn.i to je tako vec nekoliko dana.ne znam sta da radim,ako neko ima neki savet neka mi pomogne jer nebih bas da nosim kopm u servis odmah traze 15-20 eura da li da probam opet sa fiormatiranjem i instalacijom os-a.???????????????ili sta vec da radim?????
[ Vlada Brankovic @ 24.06.2005. 16:15 ] @
Ja sam imao slican problem...Naime momak koji je mojoj devojci prodao komp nije mogao da na njemu instalira Win 2000 i XP (blokirao se).Prosao je Win Millenium.Sve je radilo kako treba dok nisam preinstalirao OS.Sa 98Se kvalitet slike je ocajan a sa 98 isto kao kod tebe (samo zvuk u najboljem slucaju).Dakle komp u startu nije bio ispravan(sada je kasno).Nosio sam ga kod brata i sistemom eliminacije je on dosao do zakljucka da nevalja glavna ploca.Posto nisam hteo da kupujem novu plocu instalirao sam 98Se i kupio Dvd/Divx player.To je moj primer ako ista moze da pomogne :)
Pozdrav
[ stalex @ 07.07.2005. 20:45 ] @
dali si instalirao neki od codec pack-ova i koji. probaj da deinstaliras sve codece sto imas na kompu i onda instaliraj jedan po jedan tj nadji ih posebno obicno sui na cd-u sa filmom. meni se desavalo da kad imam previse instaliranih codrca pocne da mi brlja.i onda sam instalirao samo dvix v1,v2,v3 i xvid i otad mi sve radi ok
i nikad ne prihvatam instalaciju kad mi racunar sam nudi tj kad ubacim cd sa filmom nego ga ja sam pokrenem.