[ Patronus @ 24.06.2005. 18:47 ] @
Kad nekima ljudima moraš nacrtati onda dobro!

Jeli moguce promjeniti softver sa SonnyEriksona K300 sa verzijom od K700, navodno ti se otkljuca i blutoot i tako neke stvari koje su bile zakljucane.

Slicna stvar kao kada otkljucavaš pipeline na grafickoj i mjenjas FV .

Ako ne razumijete ne morate zakljucavati možda se javi netko pametniji!!!!!!!!!!!!!!!!
[ servishalo @ 24.06.2005. 19:03 ] @
Ja nisam otvorio da virnem ni u jedan K300 ali koliko znam o hardweare koncepciji u SonyEricsson telefonima, nece to moci bas tako kako si ti to zamislio. Zasto?
@Patronus
Ako ne razumijete ne morate zakljucavati možda se javi netko pametniji!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidim da si pametniji od nas, pa ces odgovor skontati i sam.
Pozdrav
[ legija @ 24.06.2005. 19:09 ] @
Citat:
Patronus: Kad nekima ljudima moraš nacrtati onda dobro!

Jeli moguce promjeniti softver sa SonnyEriksona K300 sa verzijom od K700, navodno ti se otkljuca i blutoot i tako neke stvari koje su bile zakljucane.

Slicna stvar kao kada otkljucavaš pipeline na grafickoj i mjenjas FV .

Ako ne razumijete ne morate zakljucavati možda se javi netko pametniji!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ja tebi nacrtam :

Prestani sa glupim idejama i pitanjima. Svoje ideje mozes probati sam, pa onda izvoli i dodji ovdje i "elaboriraj".
[ Patronus @ 05.10.2005. 18:30 ] @
evo me nazad , možda sam prije govorio gluposti al sam pronašao šta me zanimalo , rijec je o tuningu. npr iz cx65 u cx 70

pozdrav
[ silicva @ 05.10.2005. 23:23 ] @
drago mi je videti da se neko osvestio

kratko uputstvo i neophodni alati za zeljeni zahvat se nalaze

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=558

best wishes!!!!!!!!
[ skymobile @ 06.10.2005. 15:44 ] @
Citat:
Patronus: Kad nekima ljudima moraš nacrtati onda dobro!

Jeli moguce promjeniti softver sa SonnyEriksona K300 sa verzijom od K700, navodno ti se otkljuca i blutoot i tako neke stvari koje su bile zakljucane.

Slicna stvar kao kada otkljucavaš pipeline na grafickoj i mjenjas FV .

Ako ne razumijete ne morate zakljucavati možda se javi netko pametniji!!!!!!!!!!!!!!!!

Citat:
Patronus: evo me nazad , možda sam prije govorio gluposti al sam pronašao šta me zanimalo , rijec je o tuningu. npr iz cx65 u cx 70

pozdrav


Meni nije jasno sta je pesnik hteo da kaze? Prvo SE onda Siemens K300 u K700 a onda CX65 u CX70.....
[ Patronus @ 06.10.2005. 19:46 ] @
prvo je pijesnik bi malo priglup i nacuo je neke stvari o mobitelima

onda je pijesnik malo ucio i shvatio

Rijec je o tome da me znaimalo dali je SE moguce tuningovati, posto nisam našao ništa za SE našao sam za siemens i onda to došao navesti kao primjer da je takvo nešto (flešovanje) ipak moguce ( tuning)
[ Patronus @ 06.10.2005. 19:48 ] @
e da i nije rijec o siemensu k300 , to si se zeznuo
[ silicva @ 06.10.2005. 20:34 ] @
znaci ja sam tebi dao odgovor, a tebi to netreba???
[ Inovator @ 06.10.2005. 22:40 ] @
Citat:
silicva: znaci ja sam tebi dao odgovor, a tebi to netreba???


ovo postaje smiješno, mislim da treba to zalokotat