[ pyc @ 26.06.2005. 14:04 ] @
Da li i vi imate problema sa logovanjem na Gmail?
[ markom @ 26.06.2005. 14:11 ] @
Koliko ja znam, toga je oduvek bilo na GMailu... Doduše u poslednje vreme radi znatno bolje nego u početku.

No, za nešto što je još uvek zvanično beta, radi savršeno.

Marko.
[ sadux @ 26.06.2005. 17:33 ] @
i meni je puko,vec sedam dana ne mogu da se ulogijem...ne znam sta je...
[ BytEfLUSh @ 26.06.2005. 18:15 ] @
Jel idete na gmail.google.com ili mail.google.com?
[ pyc @ 26.06.2005. 18:18 ] @
evo ja sam malopre uspeo..... (ali mi se cini da je to upravo zato sto sam kliknuo da ne zapamti login na masini, a i morao sam da prepoznam rec sa slike...)
[ nerevarine @ 27.06.2005. 00:18 ] @
meni pop3 radi super, ranije dok sam se logovao, stalno mi je trazio da ocistim kesh, da mu podesavam kukie i sl...
[ OTOK@ @ 27.06.2005. 02:31 ] @
Neznam sta podrazumijevate tacno pod "Gmail login pukao"!
No desava mi se kada odem na gmail.com da se pojavi samo bijela stranica, i onda tek nakon sto kliknem na Refresh dugme nastavi dalje sa ucitavanjem...
[ Backy @ 27.06.2005. 09:25 ] @
ja koristim notifier, i nikad problema nisam imao...
a i pop3 radi super.
[ vuxsa @ 27.06.2005. 11:05 ] @
Kod mene je to to browsera,kada idem sa operom(not fully supported),sve je ok,ali kad pokušam sa fully suported browserima,poput IE i FF,ne mogu da se ulogujem.
[ pctel @ 27.06.2005. 11:11 ] @
Nikad nisam imao ni najmanji problem. Evo sad sam probao, kad lupim ENTER posle 2 stotinke vidim inbox.
[ H@usto® @ 27.06.2005. 12:27 ] @
I meni nije radilo davno, jer je ZoneAlarm bio kriv zbog 3rd party-a, ali kasnije je prestalo d aprijavljuje taj problem. Sada to radi bez problema, ali mi ne radi ovaj plugin u FireFox-u Gmail Notifier Login. Nece nikako da se uloguje, kaze da nae valja username ili pass. Da li to ima nekakve veze sa tim?

@BytEfLUSh
Opaaaaaa!!!!!!
[ Dusan Korunoski @ 28.06.2005. 20:54 ] @
Ako je materijalizacija "pucanja" potpuno bela stranica onda je jedno od mogućih rešenja pražnjenje keša i cookies-a.
[ Deda_Mraz @ 28.06.2005. 21:23 ] @
Citat:
Dusan Korunoski: Ako je materijalizacija "pucanja" potpuno bela stranica onda je jedno od mogućih rešenja pražnjenje keša i cookies-a.


Veruj mi da nije.

Ja evo već ravno 3 meseca ne mogu sa FF i Operom da otvorim nalog na Gmail-u.
Ranije mi se dešavalo da kada obrišem keš i kolačiće, posle toga otvori normalno, ali od skoro ni to više ne funkcioniše, znači samo bela pozadina i muuuuk

Probao sam i sa Netscape, Mozilla i još kojekakve, neće... jedino mi otvori u meni "dragom" IE (koji mi je inače blokiran kerio-om...hvala bogu) normalno, takodje otvori i u Avant-u. Bilo gde drugde se javlja opet nervirajuća bela stranica.

Pre sam mislio da je razlog, jer mi je nalog na Gmail-u otvoren medju prvim beta testerima. Znači pre nekih 8 meseci, onda sam kreirao novi nalog i isto nije htelo.
Jednostavno mislim da je to do njih (Google Gmail team), jer ne moguće je da se tolikim korisnicima dešava isti problem.



P.S. A zanimljivo je to da pod Linux-om (nebitno koja poddistribucija) otvara Gmail nalog sasvim normalno...!?

[Ovu poruku je menjao Deda_Mraz dana 28.06.2005. u 22:24 GMT+1]
[ old @ 29.06.2005. 00:21 ] @
Gmail nalog(e) koristim tek oko mesec dana, jer je to do nedavno opera "slabo" otvarala. (Imam ih toliko dugo da me g za neke već opominje za neaktivnost. Mislim da je to irelevantno.).

Nikakvih problema nije bilo u tih mesec dana, a otvaram svakodnevno bar jednom.
Browser - najčešće opera; isp - najčešće neobee.net. (Akcelerator mora da se isključi).

Naleteo sam bar jednom na "večnu belu" stranicu, ali to je bilo početkom maja 2005, i bilo je ISP problem!!



[ vuxsa @ 29.06.2005. 12:25 ] @
Evo,kod mene je pomoglo clear cash&cookies na FF.
Odnosno,nije,požuri sam sa postom:-(Odvelo me je na login stranu,ali kad hoću u inbox...white page

[Ovu poruku je menjao vuxsa dana 29.06.2005. u 13:27 GMT+1]
[ Buum @ 29.06.2005. 12:26 ] @
Nemam nikakvih problema u pristupu svojim Gmail nalozima.

Više puta dnevno proveravam e-poštu, što preko POP3 protokola pomoću e-mail klijenta The Bat!, što preko Weba pomoću Mozilla Firefoxa 1.0.1 i najnovije Gmail Notifier ekstenzije.

Za sada mi sve šljaka kao švajcarski sat.
[ yooyo @ 29.06.2005. 13:08 ] @
Citat:
Buum: Nemam nikakvih problema u pristupu svojim Gmail nalozima.

Više puta dnevno proveravam e-poštu, što preko POP3 protokola pomoću e-mail klijenta The Bat!, što preko Weba pomoću Mozilla Firefoxa 1.0.1 i najnovije Gmail Notifier ekstenzije.

Za sada mi sve šljaka kao švajcarski sat. :)


Slazem se... Gmail mi nikada nije pravio probleme. Radi iz FF-a i IE-a i POP3.
Pokusajte da pogledate vase firewall-e, proxy-e, ...

yooyo
[ Deda_Mraz @ 29.06.2005. 13:37 ] @
Ma i dalje neće, nije problem ni u firewall-u ni u proxy-ima.
Sada sam sve moguće kombinacije pokušao i dalje neće, a u IE otvori odmah

[Ovu poruku je menjao Deda_Mraz dana 29.06.2005. u 14:38 GMT+1]
[ Dusan Korunoski @ 29.06.2005. 14:32 ] @
Samo iskustveno:
Browser IE6, Zone Alarm na "stealth" ili slično, dobio beli ekran...
Očistio "all offline content" i - radi!
Na FF nisam imao tih problema ali mi se isti "ne voli" sa ZA settingsima pa ga i ne koristim previše od kuće...
[ LaMpiR @ 29.06.2005. 14:58 ] @
Imao sam problema sa otvaranjem gmal-a kada sam instalirao zone alarm pa sam nesto bio namjestio mislim za privacy za gmail.google.com i radi super :)
Nekad mi se zna desiti da gmail notifier nije u mogucnosti da provjeri inbox ali to traje par minuta samo :)
[ Deda_Mraz @ 30.06.2005. 10:43 ] @
Evo prvi put posle ne znam ni ja koliko meseci bez problema otvorio Gmail sa Operom....

Svašta...
[ raskoljnikov @ 04.04.2007. 18:38 ] @
dobro je pa naletih na ovu temu...mene muce iste stvari. kada se logujem na gmail pojavi mi se samo beli ekran a u donjem levom uglu pise "Done". to mi se desava kada koristim i IE i FF.ranije mi je u IE-u nudio i opciju da mi otvori kao basic HTML, ali vise mi se ni to ne pojavljuje....bio sam na wireless-u (64) a sada sam na adsl-u (256) i isti je problem....koristim kerio firewall a ranije sam koristio zonealarm. Ima li uopste leka za ovu moju muku?

Hvala unapred
[ Backy @ 04.04.2007. 18:59 ] @
kome ne radi, nek proba http://mail.google.com/mail/?disablechatbrowsercheck=1